Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 76

Wątek: [DLC] The Last Roman - Campaign Pack

  1. #61
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Dodatek może i dobry, ale ja nie lubię takich mini kampanii. Zagrałem i przeszedłem kampanię ekspedycją. Teraz w sumie nie wiem czy do tego wrócę. To znaczy wrócę ale nie przepadam za małą mapą i dużymi frakcjami więc pewnie za długo nie popykam. Szkoda szczególnie że nie dali nam do rąk Berberów, Basków itd. Szkoda, szkoda! Czekam na jakieś bardziej rozbudowane DLC do głównej kampanii.

    Bo Swebowie to żal.

  2. #62
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Warto dodać, że na custom battles i multi oprócz Ekspedycji rzymskiej (po polsku idiotycznie nazwanej "Rzymska Inwazja" - nie wiedziałem, że ekspedycja i inwazja to synonimy...) dodano także Królestwo Ostrogotów. Jednak to jedyna frakcja, którą dodano z barbarzyńskich z DLC. Zatem są 2 różne frakcje Ostrogotów z innymi rosterami.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #63
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Wieeeesz, a może po prostu inwazja brzmi lepiej? Ekspedycja Rzymska dopiero brzmi idiotycznie. Inwazja lepiej pasuje do hordy Rzymian jaką kierujemy.

  4. #64
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Kwestia gustu. Mi inwazja nie pasuje na nazwę frakcji, lecz na wydarzenie. Ekspedycja to grupa ludzi mająca osiągnąć jakiś cel a inwazja to fakt, którego ona może dokonać. Dlatego dla mnie ta nazwa frakcji to masło maślane.

    Ale to nie tak istotne. Bardziej mnie zastanawia dlaczego tylko te 2 frakcje dali na custom i multi. Przecież Wandalowie, Frankowie czy Wizygoci też mają swoje nowe jednostki. Chyba, że się myle i frakcje sa kopiami podstawki?
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  6. #65
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Kwestia gustu. Mi inwazja nie pasuje na nazwę frakcji, lecz na wydarzenie. Ekspedycja to grupa ludzi mająca osiągnąć jakiś cel a inwazja to fakt, którego ona może dokonać. Dlatego dla mnie ta nazwa frakcji to masło maślane.
    W którym miejscu "Rzymska inwazja" to masło maślane? Masło maślane to pleonazm i w tej sytuacji musiałoby to być coś w stylu Rzymscy Rzymianie albo francuscy tchórze Nie wiem, może tylko mi się ekspedycja kojarzy z czymś neutralnym albo pozytywnym. Bo na pewnie nie kojarzy mi się z agresywnym, militarnym tworem, a takim jest inwazja.

    Ale to nie tak istotne. Bardziej mnie zastanawia dlaczego tylko te 2 frakcje dali na custom i multi. Przecież Wandalowie, Frankowie czy Wizygoci też mają swoje nowe jednostki. Chyba, że się myle i frakcje sa kopiami podstawki?
    Mają nowe jednostki, ale chyba nie jest ich za wiele. W sumie to nie wiem ile nowych jednostek mają, ale sądząc po roosterze Ostrogotów wiele tego nie ma.

  7. #66
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Jak wspomniałem kwestia gustu. Dla mnie inwazja to wydarzenie, a nie frakcja. Dziwnie to brzmi jako nazwa. Np. "Frakcja rzymska dokonała inwazji" jest ok, ale czy np. "Rzymska inwazja zaatakowała Królestwo Wandalów" nie brzmi cudacznie? Inwazji można dokonać. Taki twór mi nie podchodzi za bardzo, ale mniejsza z tym. Chyba sam się ze mną zgodzisz, że tłumaczenie w wielu wypadkach jest fatalne i nie wiadomo dlaczego do teraz nie poprawiono tego. Fatalne tłumaczenie z Rome 2 szybko zostało poprawione, a tu w Attyli nadal w głównej kampanii mamy masło maślane typu Wielcy wędrowcy oraz Plemiona wędrowne. Czy obie nazwy nie oznaczają dokładnie tego samego? powinno być Wielcy wędrowcy oraz Plemiona stepowe i wtedy każdy by wiedział, że pierwsza grupa to wędrówki ludów germańskich a druga to Hunowie czy Sarmaci. W obecnej formie równie dobrze można Germanów wrzucić do tych plemion wędrownych. Bezsens.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  8. #67
    Pampa
    Gość
    Może mi ktoś wyjaśnić jak to działa że po każdej bitwie tracę prawie wszystkie budynki w armii przez co teraz gdy miałem 4 armie, została mi tylko jedna a i tak na -2000...

  9. #68
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Jakiś bug spowodowany za mocnym kompem :v A serio to nie wiem, ja tak nie miałem. Co do przychodu zaś, to zobacz czy nie dostałeś wojsk nowych w "nagrodę". Ja tak kilka razy miałem. Podbijam sobie jakieś tereny, wszystko idzie pięknie i nagle spada mi dochód. Zazwyczaj winą były wojska jakie dostawałem od Cysorza. Nie wyłapałem komunikatu o tej nagrodzie.

  10. #69
    Pampa
    Gość
    No właśnie rozwiązałem wszystkie armie a cały czas mam -900... i wszystkie budynki co miałem też poszły w... do lasu.

  11. #70
    voitek
    Gość
    Czy ktoś ma pojęcie w jaki, kurde, sposób jest w ogóle możliwe wygranie kampanii Ostatniego Romana grając jako Ekspedycja?
    Osiągnięcie dochodu 10000 i jednoczesne utrzymanie 140 jednostek jest kompletnie nierealne. Mam ledwo 3 armie, nawet niespecjalnie wypasione i ledwo starcza mi na ich utrzymanie, a zająłem już prawie całą mapę.

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •