Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 219

Wątek: Coolejka

  1. #21
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    kurde nadal nic ;/
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  2. #22
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Hej, no i co tam sie dzieje? cholercia wszytsko ustalone a my czekamy jak te ciecie drugi tydzien...
    Remix udało cie sie odpalic tego sejva...
    Może ktos pomorze... Domen czemu Remixowi gra sie wywala na sejvie z ameryk skoro na krzyzakach wszytsko ok?

  3. #23
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Remiks, załóż ty kampanię i wyślij na save'a. zobaczymy czy nam zadziała.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    to musi ktoś mi powiedzieć jak tych dyplomatów zrobić
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  5. #25
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Juz bez przemieszczania dyplomatow, wyslij sabe to sprawdzimy, ja ci tez dzisiaj wieczorem wysle sejva mojego niezmodyfikowanaego

  6. #26
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Witajcie Władcy krain Ameryk

    jako że nastał okres wakacyjny i dla wielu osób oznacza on po prostu zamianę nauki na pracę toteż w poniedziałek wyjeżdżam do pracy gdzie niestety nie będę miał dostępu do internetu ani komputera. Co za tym idzie gdy moja tura wypadnie np. w okresie od poniedziałku do piątku (i musielibyście czekać na mnie specjalnie aż wrócę w weekend) to chcę prosić Wojtascythe o poprowadzenie tury aby po prostu nie stopować niepotrzebnie kolejki mam nadzieję, że zrozumiecie moją sytuację
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  7. Użytkownicy którzy uznali post Ashgan za przydatny:


  8. #27
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    to jutro wyślę save
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  9. #28
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Jeśli chodzi o filmy, to kiedy będę zastępował Ashgana, będę nagrywał jego odcinki i w zależności od jego woli, będę je publikował u siebie lub przesyłał je Ashganowi, który opublikuje odcinek Azteków u siebie. Proponuję też by każdy zastanowił się kiedy wyjeżdża na wakacje bądź do pracy lub w inne miejsce w którym nie będzie mógł korzystać z Medka i internetu i na ten wyznaczony okres przekazał pałeczkę swojemu sojusznikowi w KO. Oczywiście obie strony, zastępujący i zastępowany muszą to zastępstwo potwierdzić na forum, tak by wszyscy wiedzieli o co kaman.

    Czyli tak, każdy z nas deklaruje osobę, która będzie zastępowała go w KO w razie wyjazdu, pracy bądź śmierci tragicznej. Jeśli z góry planuje takową nieobecność (np. wyjazd na wakacje). To podaje termin. Osoba zastępująca musi też to potwierdzić na forum, by zastępstwo było wiążące. Kto zastępuje to decyduje głównie osoba zastępowana. Dobrze by było by to był sojusznik lub przynajmniej frakcja neutralna w tej kampanii. Jeśli osoba jakaś nie wkręciła się jeszcze w politykę tego ko, a nawet jeśli i nie znalazła bądź nie dogadała się z nikim na zastępstwo, to wtedy myślę, że MG może zastąpić nieobecnego. Mówię tu o deklaracji jednak z góry, gdyby a propo wyjazdów i pracy bądź nieprzewidzianych zdarzeń.

    Ashgan mi zaproponował takie zastępstwo i się zgodziłem. Ja niedługo wyznaczę swojego zastępcę, będzie nim TUFF bądź Ashgan, jeszcze muszę z nimi się zgadać. Zastępstwa się nie dziedziczą, czyli np. jak ja zastępuję Ashgana, a mnie np. WMM, to podczas nieobecności mnie i Ashgana nie zastępuje mnie WMM. Jak będzie tragiczna sytuacja z obecnościami i zastępstwa nie pomogą, to MG zaczyna działać w zastępstwach lub zawieszamy chwilowo KO. Czas i okoliczności zastępstwa będą ustalane na forum, np. tak ja napisał wyżej Ashgan okoliczności, lub termin wyjazdu na wakacje etc. Jeśli ktoś nie daje znaków życia powyżej 7 dób po wrzuceniu ostatniego save'a z kolejki, to uznajemy to za sytuacje wyjątkowa i turę wykonuje zastępca, by nie powtórzyły się przerwy jak były z Legvanem w Teutonic.

    Ostatecznie to co tu piszę nie jest rozkazem ani próbą zmieniania regulaminu, są to propozycje jak powinniśmy się przygotować na okres wakacji, czyli czas wyjazdów wszelkiego rodzaju. Napiszcie co o tym sądzicie, z czym się zgadzacie, a z czym nie. Nawet jeśli się nie zgadzacie to i tak myślę, ze powinniśmy wyznaczyć sobie zastępców, przynajmniej do sytuacji przewidzianych jak wyjazd bądź praca.

  10. #29
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Tak było i jest w każdej innej ko. Jak będę wyjeżdżał w sierpniu to się z kimś dogadam.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  11. #30
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Jeśli to takie oczywiste, to czemu w KO z Teutonic:
    1. Zastępując Temera, nie potwierdził on zastępstwa?
    2. Jak Legvan czasem z tydzień się nie odzywał jego tury nie zrobił zastępca, bądź MG?
    Najwyraźniej nie są to takie oczywiste sprawy, a że to KO w dużej mierze będzie nagrywany w wakacje i będzie pewnie dużo takich sytuacji, to chciałem uściślić tego typu kwestie, by to ko nie rozpadło się na kawałki w pierwszych turach.

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •