Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Never again at Steam

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Never again at Steam

    Nigdy wiecej w zyciu nie kupie gry w dystrybucji cyfrowej.Cala ta platforma Steam to jeden wielki totalny nieporządek!!!
    Przy updatowaniu non stop wyskakuje komunikat niespojnosci plikow...
    Wlasnie co nabylem najnowsze dlc o Belizariuszu i rekonkwiscie bizantyjskiej i ...mam wielki klops z calej gry.
    Znowu jakies tatalajstwo dotyczace niespojnosci instalacyjnej...jednym slowem naciagarstwo i zlodziejstwo.Nie dosc tego, ze kaza sobie placic za rozszerzenia, to na dodatek
    popsuli mi cala gre i ni jak to uruchomic.Nawet nie ma mozliwosci instalacji od nowa-ciagle to samo!!!
    Oni nie maja szacunku dla klienta, najlepiej zbojkotowac ich i poslac do diabla tych ludzi.Stracilem 60 euro za ten syf i predzej (zachowaj to dla siebie) niz zaplace za cos drugi raz, co nadaje sie na smietnik.
    To niech te osoby wespra taki nieproduktywny steam i zakupia produkt ktory nie dziala.

    Panuj nad językiem. Nie tolerujemy tu wulgarnego słownictwa ani popierania piractwa. Ostrzeżenie tylko za słownictwo, za popieranie piractwa upominam. - McAbra
    Ostatnio edytowane przez McAbra ; 28-06-2015 o 01:29

  2. #2
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Cierpliwości, gdy kupiłem Attylę (w preorderze żeby było radośniej) nic nie mogłem zrobić bo ciągle miałem "niespójne 12 plików" i nijak nie mogłem ich obejść. Po pierwszym patchu problem ręką odjął. Nie mam zamiaru tu nikogo bronić bo sam wychodziłem z siebie. Po prostu prawdopodobnie nic nie poprawisz a tylko nerwów sobie popsujesz. Cierpliwości, jeżeli jeszcze ją masz...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •