Strona 35 z 157 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1568

Wątek: PBF CZARNE KRÓLESTWA (realia Wiedźmina) 18+!

  1. #341
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Haakon:

    Hipnoza... Tak, teraz chyba już wszystko rozumiem... - odpowiedział zaintrygowany, lecz w jego umyśle knębiły się myśli czym może być Selmana. Zwykły człowiek nie mógłby znać takiego zaklęcia, ponieważ nie posiadałby mocy... Stan kapłański jest przeznaczony tylko dla mężczyzn z tego co widziałem na tych terenach, a czarodziejka... Musiałaby przejść trening korzystania z mocy lub sama wyćwiczyć to w jakiś sposób, ale nie... Nawet jeśli byłaby magiem renegatem to Angus nie robiłby ani ona takiej tajemnicy. Magowie renegaci i "samoucy" to pospolite zjawisko i zupełnie akceptowalne. A zatem droga kurtyzano... Nie jesteś człowiekiem. Lecz czym? Muszę pomyśleć.

    Techniczny:

    To w takim razie niech mag myśli nad Selmaną, może go olśni w końcu.

    Przy okazji zanim wydasz Aravenie wszystkie werdykty to pytanie na pw ci zadam.
    Ostatnio edytowane przez Kot ; 02-07-2015 o 23:23

  2. #342
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Hasan

    Doprawdy imponujące Selmano,zatem źle Cię oceniłem, Angus miał rację co do Twojej przydatności jednak nie param się magią by zdołać to wcześniej dostrzec. A raz rzuconego wyzwania nie cofnę,zresztą i tak by do pojedynku prędzej czy później doszło więc nie ma co się kryć i go unikać.

    Techniczny
    Przepraszam za pośpiech Aravenie ale założyłem że zwykły cywil nie ma szans na oparcie się hipnozie. Jeśli się pomyliłem posta oczywiście usunę.

  3. #343
    Asuryan
    Gość
    Techniczny:

    I tak trzeba zaczekac na reakcję nieobecnych.
    a Wiedza (Magia) to nie to samo co Wiedza (Magiczne istoty)

  4. #344
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    Veronika

    Dziewczyna używa swej siły i obecnej sytuacji, kiedy Hasan pochłonięty jest kłótnią z druidem oraz kurtyzaną. Żelazna pięść dziewczyny powędrowała prosto w paszczę Mameluka. Liczy na to, że ten straci przytomność bądź przynajmniej padnie na ziemię.
    Jeżeli test siły się powiedzie:
    Spoiler: 
    - Niepotrzebne waśnie chcesz stwarzać, hę? W mojej Hanzie buraku!?
    do Angusa:
    - Nawet słowem nie piśnij o jakimś honorze! Jesteśmy w centrum zaszczanego miasta, które tylko czyha na moment ażeby nam sztylet pod żebro wsadzić, a wy chcecie w pojedynki się bawić, co?

    W przeciwnym wypadku wdaje się w bójkę z Hasanem. Ku własnemu zadowoleniu do wszczynania burd.
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

  5. #345
    Asuryan
    Gość
    Angus:

    Skinął tylko głową Cintryjce po usłyszeniu Jej słów.

  6. #346
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Selmana

    gdy zobaczyła Veronike w akcji

    do biednego przechodnia zupełnie niewinnej osoby,, Rozkazuje ci powiedzieć -
    Spoiler: 
    co się patrzysz tak głupia dziwko.


    Który cały czas był pod hipnoza.



    Selmana spuściła wzrok z udawaną pokorą. Już na głos powiedziała - przepraszam.

    Techniczny
    Zmiana taktyki spowodowana jest chęcią utrzymania w tajemnicy przed bg że może używać hipnozy.

    jeszcze jedna uwaga... o ile dobrze rozumiem Druid i Vira do tej pory tylko wiedzą o jej umiejętności. Druid wcześniej po nie udanej próbie wampki a vira po rozmowie w pokoju....
    Ostatnio edytowane przez PerWerka ; 03-07-2015 o 00:03

  7. #347
    Asuryan
    Gość
    Angus:

    Nie spałeś z Nią by się tak do kobiety zwracać! warknął. Musiał w końcu dać upust swej furii. Z całą swoją siłą i wściekłością walnął go kułakiem w skroń. Nie dbał o to czy przy okazji nie rozwali mu czaszki.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 03-07-2015 o 01:18

  8. #348
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Techniczny

    Co mag ma na myśli o hipnozie ... Post 341

    Pojawienie się prostytutki na mieście wzbudza podejżenia że jet z kosmosu?
    Komu dala powód poza druidem i jego dziewczynie ze umie hipnotyzowC?

  9. #349
    Asuryan
    Gość
    Techniczny:

    Pewno wszystkim którzy to usłyszeli - "powiedzcie co ma zrobić a ja go bez wypowiedzenia słowa do tego zmuszę. moim talentem jest kierowanie kogoś swoją wolą...."

  10. #350
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Vira

    Wyszła na zewnątrz wraz z innymi i nerwowo przyglądała się awanturze. Dwaj mężczyźni, jej narzeczony a drugi... Przyjaciel chcieli walczyć ze sobą na śmierć i życie, nie mogła na to pozwolić. O Angusa wciąż się też bała, mimo że źle ją tego dnia potraktował, bardzo źle... Ja wam pokażę, cholerni wariaci, ja wam dam pojedynki, jak to nie poskutkuje to jednemu i drugiemu ze strzały ogon zrobię. Po chwili Zerrikanka zachwiała się i oparła na scianie karczmy, osuwając się na ziemię mówiąc - Angusie, Hasanie... Przymknęła oczy i zaczęła ciężko dyszeć, rękę kładąc na sercu, jak gdyby wielki jego ból czuła.

    Niech żyje Gwardia!

Strona 35 z 157 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •