Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: MG

  1. #1
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    MG

    Wiadomo. Przypominam o hasłach.

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Czy możesz sprawdzić czy w turze Walii nie wystąpił jakiś bug? Moja flota stacjonująca w porcie została zaatakowana przez Walię. Remix twierdzi, że po prostu kliknął na moją flotę i pokazało się okienko bitwy.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Jeżeli zablokuje się port, a potem kliknie na swój statek i znowu kliknie prawym na zablokowanych statkach to wtedy się atakuje. Niemniej czy to ma jakieś znaczenie? Nie wolno atakować statków przebywających w porcie i nie ma od tego odstępstw.

    U mnie nie ma żadnego buga. Flota walijska najpierw blokuje port, a potem ewentualnie może zaatakować statki tak jak powiedziałem wyżej.

    To co, Walia zniszczyła tę flotę? Będzie kara, albo niech Walia powtarza.


    PS: Swoją drogą nie spodziewałem się ujrzeć takiej mapy w tym momencie. :d Cała Walia podbita, nono. Ja myślałem, że front wciąż na poziomie Lancaster.
    Ostatnio edytowane przez Mefisto7 ; 07-01-2016 o 23:21

  4. #4
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Flota nie została zniszczona ale została pokonana i porządnie oberwała co zakłóciło równowagę w mocy na morzu przynajmniej do czasu aż Norwegia się ruszy na co się nie zanosi. Jak mocno oberwałem możesz sprawdzić w mojej turze.
    Co do frontu użyłem dwóch podstawowych założeń ze Sztuki wojny + jedna technika ataku, które pozwoliły mi zlekceważyć trzecie założenie przez co efekty również przekroczyły moje oczekiwania.
    Mam robić turę czy czekać na werdykt?
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #5
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    myślę że wynik i tak jest przesądzony więc można nałożyć karę
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  6. #6
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    No ja wolałbym, żeby Walia powtórzyła turę. I tak nie ma za wiele do roboty, a lepiej by flota szkocka była nienaruszona. To mój werdykt.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •