Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pokonane Armie

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Pokonane Armie

    Hans von Schwarzenburg wycofał się pod Królewiec
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 07-07-2015 o 20:35
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Nie wiem kto tego Hansa uczył walczyć. W każdym razie stracił wszystkich kolegów i ze wstydu schował się do Królewca.

    PS. Nie wiem kto mnie uczył tury robić... w pierwszej turze popełniłem dwa krytyczne błędy, które mogą mieć ogromny wpływ na całą kampanię...
    Ale jak to na Litwie mawiają: Ja z synowcem na czele, i – jakoś to będzie!
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Kurna znowu ten Hans?
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Stolyca
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wojska Polskie weszły do praktycznie pustego Torunia, lud wiwatował na cześć swoich wyzwolicieli. Za to ci co Torunia obrońcami zwali się, zostali ponabijani na pale i ozdabiają teraz drogę do Płocka

  5. #5
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Taktyczne oddanie średniego zamku, nic ciekawego, to tylko część planu
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Stolyca
    Postów
    28
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Niektórzy z nabijanych na pal krzyczeli, że ich pomścisz

  7. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    O całkowicie zniszczonych armiach nie trzeba pisać Lepiej poczekać na zdziwienie i niedowierzanie ofiary *porozumiewawczo mruga do Panzera*
    *Panzera oblał zimny pot*
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #8
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach
    Katapulty wycofały się do Płocka.
    Armia Racibora z Chorzowa po stracie dowódcy uciekała w popłochu w stronę Częstochowy
    Ostatnio edytowane przez RockMiguel ; 28-08-2015 o 01:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •