Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Dyskusja o mapach do Total War: Arena

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach
    Podoba mi się, że bazy są tak blisko siebie i położone w centrum mapy. Mam nadzieję, że dzięki temu częściej będzie dochodziło do walki i to na większą skalę, a dzięki dużym obrzeżom mapy rozgrywka nie będzie tak schematyczna i powtarzalna jak przy tradycyjnych mapach.

  2. #12
    Chłop Awatar Martydi
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ja lubię mapę Termopile, jest tam taka skarpa na której ustawiam łuczników a dostęp z boków blokuję hoplitami. A wy jaką mapę lubicie i dlaczego?

  3. #13
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Kolejna drzewno-górzysta mapa, w której balisty będą miały pewnie bardzo ciężkie życie, a konnica też niewiele lepiej... Ech, mnie się marzy Nemetocenna z Rome II w Arenie
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    podejrzewam że ca pracuje już nad nową mapą mam nadzieje że dodadzą jakieś miasto a co do obecnych ja lubie germanie za jej wielkość i więcej możliwości niż inne mapy. na takim salernum albo idziesz w miasto albo walka o wieże

  5. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Nowy Rally Point - mapa nowa to Gergovia.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  7. #16
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Mapa zapowiada się naprawdę ciekawie.

    Gołym okiem widać to co zostało powiedziane na filmie. Mianowicie, że Gergovia została stworzona do close quarters battle czyli walki w bezpośredniej na małej przestrzeni.

    Zapowiada się raj dla rzymskiej ciężkiej piechoty i zapewne trudna mapa do gry kawalerią (z racji braku większych otwartych przestrzeni na których będzie toczyć się potyczka)

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gergovia.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	101.1 KB
ID:	1357  
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  8. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Miałem okazję rano zagrać na tej mapie na 6 tierze. Szczerze? Ilość krętych ścieżek sprawia, że kawaleria i piechota ma tu pole do popisu, praktycznie nieopłacalna jest tu artyleria.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #18
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Miałem okazję rano zagrać na tej mapie na 6 tierze. Szczerze? Ilość krętych ścieżek sprawia, że kawaleria i piechota ma tu pole do popisu, praktycznie nieopłacalna jest tu artyleria.
    Także powoli się przekonuje do tej mapy.

    Na początku traktowałem ją jako bardzo ograniczoną w zasadzie tylko do walki na bliskim dystansie i mocno faworyzującą ciężką rzymską piechotę....teraz po paru grach i dyskusjach w gronie graczy zmieniam trochę zdanie, jest bardziej zróżnicowana i można na niej efektywnie grać prawie każdym rodzajem wojska oprócz artylerii.

    Ciekawie im to wyszło.

    P.S. Widzę że słaba partia była Arroyo?
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  10. #19
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoff Zobacz posta
    P.S. Widzę że słaba partia była Arroyo?
    Niestety - brak współpracy między graczami wyszedł na złe drużynie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •