Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ambasada pełna Gruzu

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Ambasada pełna Gruzu

    Oj, uważaj! Zawsze się tam ślizgają... No nic, otrzep się, stań w miarę prosto i mów o co ci się rozchodzi i po co w ogóle przyszedłeś na to zadupie.

    Sojusze:
    Bizancjum

    PONy:

    Wojny:

    Wywóz gruzu do i przywóz:
    Piasku z Wielobłędolandii
    Białych flag z Zabojadolandii
    Muszelek i kamyków z Pseudorzymolandii
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 10-07-2015 o 00:40
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Witaj Władco Gruzu przybyliśmy z ofertą wymiany towarów, myślę że obie potęgi na tym skorzystają
    Oferujemy Wam nasze ciepłe piaski z pustyni, w zamian za gruz o ile oczywiście jest taka możliwość, bo ciężko było się dostać na to zadupie
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  3. #3
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Le Francuziki oferujo Gruzinom wymianę handlową, a konkretnie białe flagi na gruz. Co na to władca?
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  4. #4
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Włocławek
    Postów
    860
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Cesarz Wielkiego Bizancjum proponuje walecznym Gruzinom sojusz oraz wymianę handlową.
    Nie pomagam na pw

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Piasek polejemy wódą, zrobimy błoto i nim złączymy gruz. W ten sposób na plażach morza Kaspijskiego i Czarnego powstanie pas zamków z piasku i gruzu gdzie następnie wszędzie pozatykamy białe flagi! Niestety, nasze barwy są również czerwone - zabarwimy te flagi krwią wrogów. Następnie połączymy te zamki drogą zrobioną z muszelek oraz kamyków i będziemy nimi transportować towary z Bizancjum. Z tak mocną granicą i wzrokiem utkwionym w naszych wrogach jesteśmy gotowi zawojować świat wraz z naszym sojusznikiem. Nasi wojenni stratedzy już maczają pióra by rozpocząć współpracę z Bizantyjskimi uczonymi w sztuce wojennej i wyjmują mapy oraz przyrządy kreślarskie.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Pampa
    Gość
    Kniaź proponuje wymianę handlową i mapy.

  7. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zgoda, zawsze się przydadzą.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #8
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Witam Młode Królestwo Gruzji! Zaproponowałeś nam handel na co przystajemy. Jednakże chcę podkreślić, że przyjaciele Wielkiego Cesarstwa Bizancjum są także moimi przyjaciółmi. Zapraszam do wspólnego obopólnie korzystnego sojuszu między naszymi królestwami, a przyszłości będziesz władał całym wschodem, przy wsparciu naszym i Bizancjum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •