Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Pod zjednoczonym berłem Sycylii Pomarańczowe Wyzwolenie Świata

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach

    Pod zjednoczonym berłem Sycylii Pomarańczowe Wyzwolenie Świata


    Nadszedł czas. Czas pomarańczowy. Chrześcijański. Słuszny i służebny. Pokłon Twój. Łaska nasza. Życie lub śmierć. Amen.
    Ostatnio edytowane przez Matisek ; 11-07-2015 o 14:23
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Panie Panie, mój Pan wysłał mnie do Ciebie Panie z ofertą handlu między Krajem Egiptu a Waszym Panie.
    Proponuje również sojusz
    Ostatnio edytowane przez Remix ; 10-07-2015 o 15:03
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Mamy najlepszy gruz świata i jego znaczną nadwyżkę, przez jest on u nas tani jak pył. Poprzez handel nim zapewnimy Wam bardzo cenny surowiec, którego u was nie ma i osiągnie on niebotyczne ceny a i u nas ceny się podniosą. By dodatkowo poprawić sytuację ekonomiczną w naszych państwach tobie również proponuję przywiezienie swoich cennych towarów do mojego kraju.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    As-Salāmu alaykum silni Normanowie! Sułtan najlepsze owoce śle i wyrazy szacunku! Czy sycylijski król paktować zechce i sojusz z Sułtanatem Iberyjskim podpisze? Oczywiście nadzieję mamy, że oba tunezyjskie miasta pozostają w naszej strefie wpływów, prawda?
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach
    Nadszedł czas. Czas przymierzy. Ponadreligijnych. Z Egiptem i z Sułtanatem! Sułtanie- Tunis nasz, Afryka Twoja. Życie lub śmierć. Amen.
    Czas gruzu nie nadszedł.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  6. #6
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    To nie ty chrześcijański królu dyktował będziesz warunki wielkiemu Sułtanowi. Jeżeli Tunis nie znajdzie się w naszej strefie wpływów nie będzie między nami żadnego porozumienia. Równocześnie wycofujemy propozycję sojuszu zamieniając ją na pakt nieagresji na kolejne 25 tur.
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach
    Nadszedł czas. Czas pogardy. Wyśmiewania dwulicowości. Słuszny i służebny. Tunis nasz. Decyzja Twoja. Przymierze lub wojna. Amen.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  8. #8
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Gruzja przyjmuję neutralną postawę wobec ofiarności Sycylijczyków zmagających się z przeciwnościami w przykrym położeniu. Sojusz z egzotyczną Gruzją nie ma żadnego wymiernego znaczenia, w warunkach podobnego rozbioru. Jednoczymy się z Wami duchowo w obliczu makiawelicznej agresji.

  9. #9
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Sycylia zarobiła sobie nowego wroga. Jeśli tak bardzo tęsknicie za naszymi żołnierzami i nie chcecie, by odchodzili z pod waszych granic, to może będziecie woleli przyjrzeć im się z bliska?

  10. #10
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    Propozycja zawarcia pokoju od Iberyjskiego Sułtanatu. Uznajmy tę wojnę za przygraniczny konflikt w którym zmuszona jestem odstąpić. Po całkowitej klęsce w bitwie na ziemiach Tunezji wysyłam propozycję stalowego paktu nieagresji na 11 kolejnych tur. Wypłacę również skarbcem równym 1500 denarów, ale w zamian sycylijska amia musi odstąpić od oblężenia Kasantiny. To chyba dobra oferta, prawda?
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •