Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Wielki Sułtanat Iberyjski

  1. #11
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Ambasador węgierski chciałby przeprosić Wielką Sułtankę w imieniu Czarnego Generała i Wielkiej Organizacji. Popielne Oko albowiem nie zapomniało o Pięknej i Potężnej, Władczyni Płonących Pustyń. Nasze zobowiązanie handlowe nadal obowiązuję. Proszę jednak zrozumieć, że nasz jedyny ambasador w Międzynarodowej Ambasadzie Europejskiej musiał zająć się najpierw sytuacją z nam obecnej Środkowej Europy. Nasza Organizacja jest jednak gotowa by wysłać Gildie Kupieckie do Sułtanatu. Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia administracyjne i pozdrawiam Sułtankę w imieniu Władcy Narodu Węgierskiego.

  2. #12
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Czy Sułtanka nie otrzymała propozycji handlu? Byłem przekonany, że wysłałem do Was ambasadora, by propozycje handlu złożył. Jeśli dotarł i odrzuciliście go, to marnujecie nasz czas, mamy jeszcze zaległe interesy z Koroną Francuzką i Koroną Genui, które już powoli nie mogą czekać. Niezależnie czy chcecie czy nie handlować z nami to proszę o oficjalne stanowisko na forum, bo nie wiem czy strona sułtanatu odrzuciła naszą propozycję (mimo, że wcześniej się zgadzaliście na handel), czy wiadomość z ambasadorem jakimś cudem po prostu nie dotarła.

  3. #13
    Podczaszy Awatar Soplica
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    589
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 27 podziękowań w 24 postach
    Witaj Wielki Sułtanie ! Anglia pragnie zaproponować korzystną wymianę handlową.
    Ostatnio edytowane przez Soplica ; 21-09-2015 o 16:25

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •