Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Niewidzialne jednostki

  1. #1
    Chłop Awatar Yrviss
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Zawiercie
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Niewidzialne jednostki

    Dzień dobry/Dobry wieczór.
    Zanim wszyscy osądzą mnie przed całą prowincją, chciałbym się wytłumaczyć. W przypadku nowych odsłon TW zachowuję ostrożność i przed kupnem sprawdzam każdą z nich za pomocą niezwykle podłej magii piratów . W przypadku Roma II pozwoliło mi to przeczekać koszmarne początki z dala od gry i zakupić ją dopiero wtedy, gdy stała się przyjemna. Ale do rzeczy... W tym, bądź przyszłym tygodniu, zamierzam zakupić Attylę, gdyż po ogólnym sprawdzaniu otoczki gry, przypadła mi ona do gustu. Nie wiem co w niej siedzi, sprawdziłem tylko dwie bitwy i mapę, żeby nie psuć sobie przyszłej zabawy. Jednak... Podczas bitew wojacy odchodzili z tego świata poprzez sublimację ducha. Po prostu znikali w chwili otrzymania ostatecznego ciosu, a pozostawała po nich tylko rozmyta, przeźroczysta, tekstura. Boję się, że może to być wina mojego sprzętu, bo już na starym komputerze miałem problemy z podłożem w Romie, więc nie chciałbym kupować czegoś, co na moim sprzęcie będzie wadliwe. Wolę sobie darować. Więc... Może to być wina sprzętu i oprogramowania, czy raczej tej szatańskiej wersji i nie mam się czego obawiać? Mam nadzieje, że to drugie, bo już ręce świerzbią, by wydać oszczędności na pudełko z zarośniętym Hunem na okładce.

    Wiem, wiem, że pewnie nie pomagacie piratom, ale wolę jednak zaryzykować batożenie, niż wydać pieniądze na nawiedzoną grę.

  2. #2
    Pampa
    Gość
    Nie tolerujemy piractwa w żadnym wypadku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •