Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: The Italian Wars

  1. #11
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Skusiłem się mod zacny, ale mam kilka uwag.
    Jednostki - niewielka różnicy przy wyborze wielkości oddziałów, zbyt wysokie morale jak na mój gust. Pewnie ktoś powie, że marudzę, ale trudno jest zmusić jednostkę do ucieczki, nawet jeżeli wróg straci głównodowodzącego. Inną kwestią jest dziwny zasięg jednostek miotających - kusznicy mają lepszy zasięg od jednostek prochowych, co jest dziwne dla mnie.
    Mapa - wydaje się ona strasznie zbita, a przez to odległości pomiędzy miastami są bardzo małe.
    Podoba się mi za to dyplomacja - państwa łatwo godzą się na handel, mniej chętnie na sojusz, a nie ma co już mówić o wymianie mapy , podobają się eventy. Na razie doszedłem do eventu o wojnie z Francji z Neapolem i późniejszymi sojuszami, które z tego wynikły oraz atakami na miasta. Ciekawe jest zobrazowany event o niepodległych włoskich republikach. I tu moje pytanie - pobiłem jedno z nich i dwukrotnie tura, po turze zaatakowała mnie taka sama armia rebeliantów. To normalne?
    I w ogóle, to zdążyłem pograć Florencją 24 tury, by wywalało mnie w 24 podczas tury :/ według logsa problem tkwi i ilustracji o evencie na temat wojny północnej(?).
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Troche pograłem w tego moda różnymi nacjami i wiem , że przy grze Neapolem, Hiszpania i wlasnie bodajże Florencją nastepują wywalania z gry, przy tych nacjach jest cos niedopracowane czy jest jakis błąd, kotry mysle bedzie poprawiony. Długo grałem Liga Szwabską, Turcją i Państwem Papieskim, przy tych raczej wogole nie mialem wywalene z gry. Gre PP jeszcze bede kontunuował.

  3. #13
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Wywaliło mnie też próbnie na Mediolanie, przeinstalowałem grę, ale cały czas wyskakuje ten sam błąd:

    12:47:35.928 [system.io] [info] exists: found mods/Italian_Wars/data/ui/northern_european/eventpics/war_normans.tga (from: C:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War)12:47:35.928 [system.io] [info] exists: missing mods/Italian_Wars/data/ui/northern_european/eventpics/war_normans.tga.dds
    12:47:35.928 [system.io] [info] exists: found mods/Italian_Wars/data/ui/northern_european/eventpics/war_normans.tga (from: C:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War)
    12:47:37.798 [system.rpt] [error] Medieval 2: Total War hat einen unbestimmten Fehler entdeckt und wird jetzt beendet.
    Co jest trochę dziwne, bo odpowiedni pliki są.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #14
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    235
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Mod jest na prawde ciekawy, ale jak widac niedopracowane sa niektore państwa i wydaje mi sie, ze jak zachodza jakies eventy czy sytuacje miedzy panstwami, to zaczyna sie wywalanie .

  5. #15
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Już wiem, gdzie leży u mnie problem. Źle zainstalowałem moda, pomijając wersje 4.0 angielską :/

    Poprawna instalacja to:
    TIW- Version 4.0
    TIW- Version 4.0 - english
    TIW- Patch 4.1

    Ci, którzy ściągają z twcentera moda, to
    TIW- Version 4.0 - english kryje się pod nazwą Download English translation Version 1.4.
    Ostatnio edytowane przez chochlik20 ; 03-12-2015 o 08:56
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •