Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Który Total War - gdzie są zamknięte granice?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Question Który Total War - gdzie są zamknięte granice?

    Witam serdecznie na tym forum!

    Drodzy gracze, obecnie pykam sobie w Medieval 2 Total War z dodatkiem. Udało mi się jakiś czas temu zakupić grę na Steam po zniżce. Lecz denerwuje mnie jedna rzecz, której nie ma tutaj w dyplomacji. Otóż opcji na temat przemarszu wojsk. Trochę mnie denerwuje jak np. gram sobie Polską czy inną nacją, a tu z każdej strony przechodzą sobie wojska innych nacji bez pytania. Nawet nie mam możliwości dyplomatycznej by powiedzieć NIE.

    Pytanie... W której części Total War można komuś powiedzieć "nie przechodź bo będzie wojna" czy coś takiego?

    Pozdrawiam!

  2. #2
    sadam86
    Gość
    No niestety medek tak ma, w S2 czy R2 jeśli nie masz odpowiednich paktów już takie spacerowanie oznaczać będzie wypowiedzenie wojny.

  3. #3
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    W R2 można spacerować po obcym terytorium bez paktu o dostępie wojskowym ,nie oznacza to wojny,ale pogorszenie stosunków dyplomatycznych z frakcją przez której terytorium ,,bezprawnie" przeszliśmy.W ETW i S2 za taki występek od razu wojna.
    Ostatnio edytowane przez Polemajos ; 31-07-2015 o 17:44 Powód: Powód
    ,,Vae Victis"


  4. #4
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    W R2 to jeszcze nie wojna, ale krok do niej, ponieważ relacje dyplomatyczne lecą w dół.



  5. #5
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Mam pytanie: Dla projektu gram sobie Rzeczpospolitą w Empire. Niby mam sojusz z Rosją i na razie ze względu na specyfikę zachodnią i południową wolałbym aby tak zostało, ale ostatnio na rubieże Białorusi wkroczyła dość silna armia carska lecz na razie nie posuwa się głębiej tylko stacjonuje w jednym miejscu.Czy w związku z umową o przemarsz Rosja chce iść zaatakować Inflanty od południa ( na północy Szwedzi dają im odpór), czy moze lepiej szybko zmodernizować Litwę co raczej jest teraz mało możliwe.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •