Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Długi koloni

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Długi koloni

    1.Da się jakoś sprawdzać finanse kolonii? A konkretniej dług? Ostatnio moje 2 kolonie ostro zredukowały swoje armie z ok 40 tysięcy jedna nie miała nawet tysiąca, a druga zaledwie 4 tysiące. Zastanawiając się co się stało, wyszedłem z swojego państwa i wszedłem do moich koloni by sprawdzić co ich tak ogranicza. Zdziwiłem się widząc u obu ok 40 paczek pozyczek po 500 dukatów. Domyślam się, że tu chodzi o moje ciągłe wojny i ich nadmierną produkcję wojska w czasie jej trwania. Tu pojawia się pytanie.2. Czy mogę coś zrobić by kolonie nie budowały aż nad to armii, której nawet nie zamierzają wysłać na pomoc? 3. Czy mogę coś zrobić by ci nie przystępowali do moich walk?

  2. #2
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Niestety nie,kolonie automatycznie przystępują do walki podobnie jak wasale i nie opracowano mechanizmów monitorowania ilości ich armii. Niech ktoś to jeszcze potwierdzi bo dawno nie grałem w eu4 ale o ile pamiętam niestety jest tak jak zapamiętałem.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Szkoda, bo ciągle lecą w dół. Wysłałem im prezenty po 25.000 żeby uregulowały rachunek, ale sytuacja się powtarza xd.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •