Strona 270 z 272 PierwszyPierwszy ... 170220260268269270271272 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 691 do 2 700 z 2717

Wątek: PBF Trędowaty rycerz

  1. #2691
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Katarina

    Oj na pewno. Przecie nie jesteśmy złodziejami i mi kolczuga na nic potrzebna nie jest.... ale nie trwoż się mój miły, jeszcze czas mamy by sprawy załatwić, a byłes niegrzeczny, wiec i ciebie związać muszę..... Zaśmiała się trochę szelmowsko....gdy tylko poczuła jak opadły z niej pęta wstała z łoża i obeszła męża w ten sposób by znaleźć sie dokładnie na przeciw niego.... Kładąc swoje dłonie na jego piersiach pocałowała go czule w usta... Połóż się.. I swoim ciałem starała się go pchnąć na plecy....

  2. #2692
    Asuryan
    Gość
    Spytko po polsku:

    Ja byłem niegrzeczny?! Kiedy? spytał się zdziwiony. Nie stawiał jednak oporu Katarinie.

  3. #2693
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Katarina(+18)

    Spoiler: 
    Całując męża jednocześnie dotykając go kążdą możliwą częścią swego ciała związywała go dokładnie tak jak On ją wcześniej... Zdawała sobie sprawę z tego iż od niej teraz zależy jak bardzo jest wstanie podniecić Go by dał jej znowu rozkosz i zapomnienie... Gładziła go włosami po ciele wiążąc Jego kończyny....

    Gdy leżał taki bezbronny i skazany na jej perwersje wstała. Bardzo wolno z delikatnym chodem obeszła łoże by znaleźć się za jego głową. Starała się jednocześnie wyeksponować swoje ciało w ten sposób by patrzył na nią pożądliwie.... Schyliła się nad nim i zaczęła go pieścić ustami i językiem... Najpierw jego oczy i noc i usta. Potem szyja, ramiona i tors.... Jej dłonie przesuwały się po Jego ciele masując je delikatnie, a w ślad za nimi podążały jej wargi... Sama też zaczęła wspinać się na łoże.... Gdy tylko jej krocze znalazło się nad jego głową Wzięła w obie ręce Jego Męskość i zaczęła ją delikatnie masować przybliżając do niego usta... Nie całowała jednak go jeszcze, ale obdarowywała go ciepłym oddechem. Powoli i po kolei jej wszystkie zmysły miały go posmakować... Czuła już Jego dotyk i zapach... za chwilę przyjdzie czas na smak... Obniża Swoje biodra by jej kobiecość znajdowała się tuż nad jego ustami...... Tez czułą jego coraz szybszy oddech i wyobrażała sobie dotyk jego języka.... Wilgoć wewnątrz niej zaczynała być coraz większa....

  4. #2694
    Asuryan
    Gość
    Spytko (+18)

    Spoiler: 
    Widząc tak kuszący widok, nie mógł się opanować, na szczęście głowy nie miał skrępowanej. Wpił się ustami w Jej kobiecość, językiem dokładnie smakując jej wnętrze.

  5. #2695
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Katarina(+18)

    Spoiler: 
    Gdy tylko poczuła jak język Lubego penetruje jej najskrytsze zakamarki nie mogła już ukrywać jak bardzo była podniecona i zaczęła wzdychać. Choć w pierwszej chwili starała się zachowywać cicho i próbowała by z jej ust nie wydobywał się żaden dźwięk to po chwili uzmysłowiła sobie że już jest za późno na to by być cicho. Im mocniej i dłużej Spytko ją lizał tym głośniej i częściej ona wzdychała... Rytmiczne i zmysłowe ruchy jej dłoni masowały Jego męskość. Coraz bliżej pochylała się ustami właśnie ku tej męskości... Gdy On pieścił jej źródło soków miłości pocałowała go bardzo delikatnie w sam czubek Już nabrzmiałego członka, Rozchylała usta i zaczęła go pieścić coraz mocniej i głębiej go sobie wsuwać.

  6. #2696
    Asuryan
    Gość
    Spytko:

    Oddał się całkowicie namiętności zapominając o bożym świecie.

  7. #2697
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Katarina(+18)

    Spoiler: 
    Choć chciała by ta chwila, w której była pieszczona trwała wiecznie postanowiła przesunąć się nieco dalej. Wyprostowała się i przesuwała swą kobiecość po ciele męża by w końcu nią masować jego nabrzmiałą kuś. Nie wiadomo kiedy odwróciła się tez do niego przodem, ale nadal pieściła go swoją kobiecością po prężącym się i nabrzmiałym organie... Z jej wnętrza wydobywała się przyjemna i ciepła wilgoć, która tylko potęgowała tę przyjemność... Czasami czuła jak jego czubek wchodzi w nią, ale wtedy podnosiła delikatnie pupe by go wyciągnąć by natychmiast znów nią zacząć swój zmysłowy masaż. Jej biodra bardzo delikatnie się na nim kołysały... Starała się z całych sił by były to tylko bardzo delikatne dotyki ale przeciągające się w nieskończoność.

  8. #2698
    Asuryan
    Gość
    Spytko po polsku:

    Czuję, że i Ty Kochana wiesz jak miłosną torturę sprawiać wymruczał zmysłowo.

  9. #2699
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Katarina(+18)


    Spoiler: 
    Ćsiiiiii.... położyła mu palce na usta........


    Nie była już w stanie dłużej wytrzymać z tym masażem, gdyż podniecając męża ją samą jednocześnie ogarnął płomień namiętności. Gdy po raz kolejny płatki jej róży objęły główkę jego członka wsunęła się całkowicie na niego czując go wgłębi siebie. Był wręcz gorący i ogromny. Bardzo szybko jakby w panice zaczęła odwiązywać jego ręce w nadziei, że będzie ją pieścił i masował jej spocone i gorące ciało... Chciała go wręcz czuć na całym ciele i choć wiedziała, że za chwilę będą musieli kończyć i wyjść na zewnątrz to pragnęła by ta chwila się jak najdłużej przeciągała

  10. #2700
    Asuryan
    Gość
    Spytko (+18)

    Spoiler: 
    Wreszcie mając wolne ręce chwycił Katarinę mocno za biodra. Podnosił ją i opuszczał coraz szybciej, nie mogąc i nie chcąc już dłużej wstrzymywać swej namiętności. Gdy osiągnął spełnienie zwolnił chwyt, by delikatnie pieścić dłońmi całe ciało Ukochanej, zwracając baczną uwagę by nie urazić jej rany.

Strona 270 z 272 PierwszyPierwszy ... 170220260268269270271272 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •