Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: Prezydent Andrzej Duda

  1. #1
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Prezydent Andrzej Duda

    Na wzór podobnego tematu o Komorowskim. Nowy prezydent, nowe nadzieje i nowe obawy. Jeszcze za wcześnie żeby oceniać go, ale mimo to już od dawna widać, że niektórzy skazali go przed startem. No cóż...
    Znacie mnie. Nie jestem fanem Komorowskiego i to dość lekko powiedziane. Nie mniej jednak każdą krytykę przyjmę jeśli będzie ona słuszna. Jako, że pan Duda wywodzi się wprost z PiSu trudno oczekiwać zeby zaszły głębokie zmiany. Głębokie zmiany? O czym mówisz? O gospodarce. Możemy się spierać o podejście katolickie, ale wszystkich obywateli będzie jedno łączyć czy tego chcą czy nie - to jak żyją w obecnym modelu gospodarczym.
    https://www.youtube.com/watch?v=UNj2EPftW8A
    No ale czas pokaże.
    Jak będzie za co go krytykować to nie obrażę się i nawet swoje dołożę jeśli będzie za co dołożyć. Na tę porę można zaobserwować efekty medialnej sieczki:

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  2. #2
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Daleko pojedzie . A na serio cóż dam nowemu Prezydentowi kredyt zaufania na okres roku a potem poddam własnej ocenie.Choć trzeba przyznać ze od początku zaczął z pompą.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  3. #3
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Póki co fanatycy fanatyków kaczyzmu mają swoją wodę na młyn bo właśnie postawiono krzyż smoleński.Oj będą stosy,łapanki i totalne dorzynanie watahy...ale tej z drugiej strony .Pierwszy miesiąc prezydentury zapowiada się dość emocjonująco.Finansowe pustki w kancelarii którą dokładnie wyczyścił poprzednik(w połowie roku) a przede wszystkim nieprzychylny parlament który będzie próbą charakteru elekta.No i ta już rozkręcająca się niesiołowska nagonka dzięki której informacje z kraju nabrały rumieńców.

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wrons...ukrainy/ny9kg5
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zaprz...na-mszy/ftk6zd


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  4. #4
    Chłop Awatar Arsen
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do nowego prezydenta choć uważam że gorszy być nie może. Mówi się że każdemu trzeba dać szansę ale ja wątpię żeby zaskoczył mnie czymś pozytywnym.

  5. #5
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Mnie już pozytywnie zaskoczył deklarując pomoc dla rodaków żyjących za wschodnią granicą Polski.Poprzednik wolał służyć radą i kasą obcym aniżeli swoim...


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  6. #6
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Cytat Zamieszczone przez zajac Zobacz posta
    Mnie już pozytywnie zaskoczył deklarując pomoc dla rodaków żyjących za wschodnią granicą Polski.Poprzednik wolał służyć radą i kasą obcym aniżeli swoim...
    Czyni nie słowa Na razie to naobiecywał góry złota i ma nadzieje że nie spełni swoich obietnic, bo to doszczętnie zrujnuje naszą gospodarkę. Czy dać mu kredyt zaufania? A na jakiejś podstawie? Marionetka Kaczyńskiego, poglądy na in vitro, populizm i ruina gospodarcza, smoleńsk. To nam zaoferował podczas kampanii. Komor zły, on również zły, nie daje mu kredytu zaufania.

    Mogę sie jedynie pozytywnie rozczarować

  7. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


  8. #7
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    W sumie masz racje Volomirze,ale nawet w historii zdarzały się przypadki zaskakujących polityków czy władców.Choć co prawda PIS jest PIS-em.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  9. #8
    Kapitan królów i król kapitanów. Awatar PaskudnyPludrak
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 603
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    149
    Otrzymał 237 podziękowań w 155 postach
    Póki co i ja daję mu kredyt zaufania(przynajmniej staram się) czas pokaże,czy okaże się tylko marionetką prezia Jarka.
    ...a sławny generał Wit-tenberg poprzedza go tak ,jak jutrzenka poprzedza słońce.-W.Kochowski "Lata potopu"
    "Nie wykuwać tarcz utopii. I nie kruszyć o nie kopii "

  10. #9
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Dla mnie, dobrym prognostykiem jest reakcja Niemców na wynik wyborów. Tu przypomnę
    http://www.fakt.pl/polityka/wybory-p...ly,547460.html

    Z historii wiemy, że jeżeli zagranica kogoś chwali, to nie za to, że broni SWOICH interesów, ale że dba o ICH interesy...
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  11. #10
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    No to nastały nowe czasy, mam nowego wybawcę narodu ,który podniesie Polskę z ruiny i kolan oraz uczyni ją prawą i sprawiedliwą za pomocą jedynej słusznej partii ale na to musimy jeszcze poczekać do jesiennych wyborów.
    Ogólnie wizerunkowo wpadł bardzo dobrze, dobre przemówienie widać specjaliści od tego typu spraw stanęli na wysokości zadania,( jego udział wśród tłumu a nie wśród notabli w śpiewaniu (nie)zakazanych piosenek prawie mnie rozczulił) wizja młodego prężnego prezydenta zrobiła należyte wrażenia na narodzie a na pewno jego prawej części. Teraz jednak sielanka się skończyła , do tej pory były jedynie słowa pełne frazesów ale puste.Pozostaje więc czekać na czyny pana prezydenta i tak szumnie zapowiadane zmiany (części z nich budżet tego zrujnowanego kraju może jednak nie wytrzymać )
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •