Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: CoW 1.6

  1. #1
    sadam86
    Gość

    CoW 1.6

    INSTALACJA
    Z poniższych linków pobieramy zarówno moda jak i fixa. Po pobraniu otrzymujemy folder RoDG 1.6, a w nim 3 pliki instalacyjne i instrukcję, śmiało możemy tam dorzucić też pobranego fixa.
    Aby zainstalować moda, należy odpalić każdą z 3 części instalatora w kolejności numerycznej. Odpalenie trochę trwa, również w przypadku części 2 proces na 1% i 99% trwa dość długo (przetwarzanie dużych plików).
    Po instalacji 3 głównych składowych instalujemy fixa.
    Wszystkie części i fixa instalujemy do głównego folderu Medka.
    W przypadku Windy 7 możemy po zainstalowaniu każdej części otrzymać komunikat o nieprawidłowym zainstalowaniu, nie przejmujemy się tym i z opcji komunikatu klikamy "Ten program został zainstalowany poprawnie"
    Instrukcja tyczy się wersji przygotowanej przez Gigantusa, nie należy na tą wersję wgrywać patchy i fixów z rosyjskiego forum, działa to również w drugą stronę i jeśli ktoś ma wersję z forum Rosjan nie powinien na nią wgrywać poprawek Gigantusa.
    Po instalacji otrzymamy na pulpicie 4 ikonki, 3 z nich służą do wybrania języka, jeśli chcemy angielski klikamy Text English, dopiero potem odpalamy moda ze skrótu RoDG 1.6. Ten sam skrót służy również do odpalenia moda w przypadku wersji Steamowej Medka.
    Wersja 1.6 jest wersją samodzielną, ma w folderze mods inną nazwę niż wersja 1.5.1 więc śmiało możemy mieć je obie zainstalowane.




    Wersja 1.6 przerobiona i przygotowana przez Gigantusa

    http://www.twcenter.net/forums/showt...=rodg+1+6+easy

    Patch
    http://www.mediafire.com/download/b1...6+Patch+01.exe

    Fixy

    http://www.mediafire.com/download/sr...transition.exe
    http://www.mediafire.com/download/1d...ectile+new.exe
    Ostatnio edytowane przez sadam86 ; 30-01-2016 o 16:36

  2. #2
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Na ten moment lepiej grać bitwy niż kampanię, mam nadzieję że Gigantus ogarnie te bugi z kampanii i wrzuci jakiś patch.

  3. #3
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Normalnie mogę odpalić kampanię. Podmieniłem tylko kilka plików z tłumaczenia od Gigantusa i wszystko działa. Po drugim odpaleniu gry nagle przestało, ale gdy zacząłem nową kampanię, po jednej własnej bitwie wszystko wróciło do normy. Jak? Nie wiem.

    Gram Reiklandem, nie jest źle, jednak spora część rzeczy nadal wymaga poprawki i doszlifowania.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  4. #4
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dobra, parę bitew rozegranych - zamieszczać będę tu jednostki nowe z 1.6. Oto i one:
    Spoiler: 

    Wielcy nieczyści Nurgle'a oraz demony Tzeencha


    Ogary Khorne'a i demony Slaanesha


    Centigory


    Demoniczni książęta Khorne'a oraz w liście Kislevu artyleria zbugowana

    = to już typowy bubel z wersji 1.6 na custom battles.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  6. #5
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Polecam się zapoznać z ostatnimi postami na TWC gdzie wytłumaczone jest jak uruchomić skutecznie kampanię.

  7. #6
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dałby ktoś radę przetłumaczyć tę instrukcję uruchomienia skutecznie tej kampanii? Orłem wielkim z angielskiego nie jestem, a nie chciałbym czegoś spaprać
    I could however guide you through what needs to be done so that 1.6.8. You can add me on steam if you'd like that (YourStepDad) but I'll try to provide instructions here.

    Firstly the Call_of_Warhammer you need is the one Vossie linked on this page. CoW 1.5.1. that is. You follow the installation instructions for that which are on the page where the download links are, then you do this step:

    Before installing the 1.6 patch beta update delete two folders: base and campaign in mods\Call_of_Warhammer\data\world\maps
    Also before installing delete "settlements" folder in mods\Call_of_Warhammer\data
    Another important thing, when starting a new campaign, after ending a turn, clocks may tick for a while, don't panic, that's how it must be

    After that, you get the 1.6.8. update that Vossie also linked a few pages back and apply that.

    After that you do what I did with Gig's translation files and replace the mod's text folder that will be in Russian with English gig's one. (Optional, but if you want most of the ingame content, save for 1.6. stuff, to be in English.)

    Then you replace the descr_strat file with the one I've uploaded a few pages back, so that it fixes the name duplication issue, allowing you to finally start the game

    And voila! You're ready to indulge in the world of Warhammer.

    Again, if this is convoluted to you or if you want my help as you do it or have any questions, feel free to add me on steam.

    If you already have Call of Warhammer 1.5.1. setup or installed game it could work. It could also work on the RodG setup/installation provided I send you the missing .cas files, which I can upload as they are fairly small.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #7
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Najpierw CoW 1.5.1, wywalamy z niego po instalacji folder base i campaign z world/maps i settlements z data. Potem beta, tłumaczenie Giga i descr_strat YourStepDada. Na koniec jest że pójdzie na RoDG ale brakuje jakiś plików .cas.


    Bym zapomniał na początku 1 tury będzie klepsydra, wystarczy poczekać 5 - 10 min i będzie normalny kursor.

  9. #8
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    preussen6

    Daj link do tego tłumaczenia i do descr_stat youstepdada bo jakoś nie mogę znaleźć. O ile 1.6 mi się odpala bez problemu to nie mam żadnych napisów w Menu gry, ani po rusku and po angielsku, puste pola, raczej trudno nawigować.

  10. #9
    Cześnik
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    336
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach

  11. #10
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    To na nic, uruchomiłem, mam napisy po ang. Ale są dwa problemy; pierwszy; Gdy chcę rozpocząć kampanię, gra automatycznie wywala do menu gry, za każdym razem, nie zależnie od wybranej nacji. Dwa, gdy gram custom battle, gra wywala do pulpitu, w czasie bitwy, czasem zacina system, czasem tylko dźwięk, czasem to tylko czyste wywalenie do pulpitu. Może to wina Windows 10>?

    P.S. Udało mi się uruchomić kampanię, ale problem stabilności jest nadal. Więc następuje crash po pierwszej turze, zarówno Mrocznych elfów jak i Krasnoludów Chaosu. Błąd jak w 1.5, Prey Sigma, Chaos bla bla, zwykły crash jak 1.5. Co można zrobić, nawet 5 tur nie zrobiłem w becie 1.6 ....
    Ostatnio edytowane przez ares354 ; 02-09-2015 o 19:11

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •