Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Kampania Online YouTuberów na podstawce

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Kampania Online YouTuberów na podstawce

    Chcę teraz zacząć organizację żebyśmy zdążyli zacząć pod koniec września, potem zacznie się rok akademicki i będzie ciężej zorganizować ale jak już zaczniemy to pójdzie z górki.
    Chciałbym z kilkoma z was nakręcić wezwanie pod broń, które mogłoby wyglądać tak:
    https://www.youtube.com/watch?v=BkEDZLArK0g
    Potem wasza pomoc przyda mi się w rozgłaszaniu tego na jak największą skalę by zebrać 17 jak najlepszych youtuberów. Pod pojęciem najlepszych mam na myśli najbardziej niezawodnych żebyśmy nie mieli 1-2 tygodniowych opóźnień bez uprzedzenia i wyznaczonego zastępcy czy 4 odcinkowej dziury. Jeśli nam się zgłosi więcej niż 17, w co wierzę, to wtedy naradzimy się i jakoś wybierzemy tych odpowiednich. Rozgłaszać to będziemy za pomocą filmików oraz komentując pod filmami potencjalnych uczestników. Jakąś uniwersalną wiadomość się naskrobie przy okazji kręcenia wezwania pod broń. Jak już uzbieramy całą ekipę to wtedy nakręcimy zapowiedź i może intro i tym razem nie powierzymy opieki nad projektem Temerowi

    Pierwszy krok to zebrać się i nakręcić to wezwanie pod broń, jak już to zrobimy to ruszymy wtedy dalej. Napiszcie tutaj jeśli chcecie mi pomóc i kiedy wam pasuje. Od siebie proponuję niedzielę bo możliwe, że piątek i sobotę będę miał nieźle zawalone.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


  3. #2
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    No i elegancko chętnie pomogę w tym wezwaniu i rozgłaszaniu, mogę nawet spróbować zrobić to intro lub zapowiedź, kiedyś się bawiłem w intra to może coś wyjdzie
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  4. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Ja mam listę około 60 potencjalnych uczestników - jak co 3 się zgodzi to już będzie git
    Tymczasem zabiorę się za pisanie skryptu.

    Mógłby ktoś to przerobić?
    Zastanawiam się też nad nazwą. Czy to ma być Wielka Kampania Online/Hotseat YouTuberów #1 czy może Kampania Online YouTuberów #3
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #4
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Popytaj najpierw oryginalny skład wliczając nawet Temera i Marvolo. Do Ragnara raczej bym nie strzelał. Wątpię by się zgodził po wypuszczeniu jednej KO. Zastanawia mnie też ilu powróci do KO, Legvan, Radek, Marvolo...
    Jest też jeden duży youtuber, który zna się na Medieval 2 Total War. Mówię tu o Grzechu40. Szanse na przekonanie go są małe, ale na pewno większe niż Ragnara. Ale to na razie wszystko mogę zaproponować, nie znam tylu youtuberów, ale wierzę, że WMM zrobił research. Pytanie czy pokażesz nam listę i jakoś się podzielimy "rozsyłaniem zaproszeń" czy sam poradzisz sobie z pisaniem do youtuberów.
    Ta niedziela w sumie na spotkanie też mi pasuje, ale musiałbyś sprecyzować godzinę. Jeśli nie będzie to przedpołudnie lub NOC to ja chętnie się zgłoszę na spotkanie.

  6. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Mam ich wszystkich zasubskrybowanych więc będę po prostu jechał po kolei - szkoda, że YT usunęło możliwość grupowania subów :/
    Ragnar wcześniej chyba odpowiedział, że "to nie wypali" cóż mamy argument: "wypaliło". Jak nie będzie chciał, trudno, jego strata, mógłby udowodnić jaki to on jest dobry
    Grzecha mam na liście ale możesz do niego uderzyć po spotkaniu. Co do tego spotkania nie rzucałem godziny byście my mogli jakąś zaproponować bo mi pasuje raczej cały dzień ale niech będzie 18, nie za wcześnie, nie za późno, bądźcie na steamie i napiszcie że chcecie pomóc.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #6
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Mi tam wstępnie pasi. Ale może jednak skype byłoby lepiej niż czat?

  8. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    TS będzie
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #8
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Mnie niestety w niedziele nie będzie, ale jeśli będę w stanie to oczywiście chętnie pomogę w czymkolwiek
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  10. #9
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Może też być poniedziałek jeśli wtedy ty będziesz a całej reszcie też będzie pasować
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  11. #10
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    pasuje ale wtedy mam czas do godziny 18:30
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •