Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Kampania Online YouTuberów na podstawce

  1. #21
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Mam na myśli okrążenie jakiejś armii z każdej strony i zniszczenie jej w ten sposób, to tak samo jak zabronione jest zadeptywanie agentów.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #22
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Mi tam obojętnie, ale może lepiej nie kombinujmy. I tak nowi youtuberzy będą musieli się ogarnąć w regulaminie, lepiej by nie mieli dopisków

  3. #23
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Losowanie też jest już ogarnięte, ogłoszone będzie gdy zbierzemy ludzi.
    Natomiast jest wolna pozycja MG, którą możesz zająć.
    W jakim sensie "jest już ogarnięte" Kto będzie losował

    Losujecie kolejność wybierania frakcji, czy od razu frakcje

  4. #24
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Powiedział, że ogarnięte - to innymi słowy znaczyło: "nie wtrącaj się pan, ewentualnie poemgeemuj".

  5. #25
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Moje pytanie skierowałem do WMM, nie do ciebie Mefisto.

  6. #26
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Losowanie przeprowadzi Remiks z moją pomocą. Jeśli chodzi o wybór pomiędzy całkowitym losowaniem a losowaniem kolejności to wybierzemy sposób na podstawie debaty gdy już ustalimy skład osobowy kampanii. Natomiast będziemy potrzebowali waszej pomocy w dwóch rzeczach; w przygotwaniu plików: większa kawaleria, dyplomaci, konsola admina itd. (szczegóły podam wam później) i w sędziowaniu jako MG.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #27
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    OK, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Po prostu byłem ciekaw jak to chcecie zorganizować.

  8. #28
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    To teraz odpowiedzcie na moje pytanie: Czy zostaniecie MG? Może być jeden, może być dwóch. Na dodatek prowadzę rozmowy z administracją orga odnośnie tej kampanii - jeśli będą pomyślne to będziecie mieć niespodziankę
    Podpowiedź: Powiedzcie mi, da radę zrobić żeby papież mógł wpisywać cheaty, nie?
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #29
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Przypominam, że wiążące losowanie frakcji będzie, jeśli będzie nagrane od początku do końca, tak jak ja to zrobiłem w Amerykach z Ashganem. Bo się już pojawiły po tej rozmowie trzy anonimowe głosy do mnie, że chcą uczciwego losowania. Najlepiej jakby frakcje losował nie-uczestnik, czyli Domen. Zaś w ten sposób nie do końca można ufać czy frakcje nie będę po części ustawione. Trzech uczestników, którzy się tym zaniepokoili to dwóch ze starego składu i jeden z nowego.

  10. #30
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wojtascythe Zobacz posta
    Przypominam, że wiążące losowanie frakcji będzie, jeśli będzie nagrane od początku do końca, tak jak ja to zrobiłem w Amerykach z Ashganem. Bo się już pojawiły po tej rozmowie trzy anonimowe głosy do mnie, że chcą uczciwego losowania. Najlepiej jakby frakcje losował nie-uczestnik, czyli Domen. Zaś w ten sposób nie do końca można ufać czy frakcje nie będę po części ustawione. Trzech uczestników, którzy się tym zaniepokoili to dwóch ze starego składu i jeden z nowego.
    Skoro losowanie budzi wątpliwości, to należy wziąć pod uwagę zdanie wszystkich uczestników. Nie chcemy przecież aby ktokolwiek (czy z nowych członków kampanii czy ze "starej gwardii") czuł jakikolwiek żal, czy wątpliwości odnośnie losowania frakcji. Uważam że powinna się tym zająć osoba bezstronna (ta która w kampanii nie uczestniczy) lub aby wspólnie wymyślić inny, równie losowy sposób
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •