Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Punkt werbunkowy Wielkiej Kampanii Online YouTuberów

  1. #31
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wysłuchałem waszych postulatów, które dotarły do mnie za pośrednictwem Wojtascythe (naprawdę, możecie do mnie pisać osobiście, nie gryzę) dlatego poprosiłem kogoś spoza kampanii o wylosowanie frakcji podczas streamu na żywo o ustalonej godzinie - w ten sposób nikt nie będzie mógł mieć jakichkolwiek zastrzeżeń co do uczciwości losowania.
    Losowanie frakcji odbędzie się w piątek o 19:00 na http://www.hitbox.tv/Legionista Zapraszam do followowania!

    Zaglądajcie na steama bo tam zawsze będę wam wysyłał najświeższe informacje. Debatę o zasadach otworzę niedługo.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #32
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Nie widzę powodów dla nowego działu.

  3. #33
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    @UP A to duży kłopot? Jeśli tak dalej będzie się to WKO rozwijać to będzie duża promocja. Połowa youtuberów z którymi gadałem nie wiedziała o istnieniu tego forum. Przy czym jest wymóg by youtuber wstawiał link do forum w opisie filmów, to też duża promocja.
    Znaczy ja się tam nie znam na prowadzeniu portalu społecznościowego , wiec nie wiem jak trudno założyć takie subforum. Ale powody by do KO-Youtuberów takie zrobić są. Szczególnie jak się uda wystartować dobrze WKO. Przykuje to uwagę masy widzów.
    Nie lekceważcie mocy youtuba

  4. Użytkownicy którzy uznali post Wojtascythe za przydatny:


  5. #34
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Dzięki temu kampanie YouTuberów nie będą rozsiane w różnych miejscach i wymieszane z innymi. Jest schludniej i atrakcyjniej dla oka.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #35
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Przez nowy dział te nowe rzesze w ogóle już nie wyjdą z tego jutubowego grajdołka, nigdzie nie rozejrzą. :d

  7. #36
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jeśli ktoś ma aż tak ograniczone pole widzenia to i tak nie nadaje się do gry. Ci, których koncept grania w Kampanie Online naprawdę zainteresuje znajdą co trzeba, nie martw się.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •