Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Total war SHOGUN 2 Złota Edycja gra nie chce się włączyć.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Total war SHOGUN 2 Złota Edycja gra nie chce się włączyć.

    Pojawia się tylko ekran ładowania(Total War Shogun 2, Adobe Flash player itd) po około 2 min. gra się wyłącza i wyświetla się komunikat "gra przestała działać".
    Dodam jeszcze że gra działała wcześniej. Prosiłbym o podanie wszystkich możliwych przyczyn.

  2. #2
    Wojski Awatar jmj06pl
    Dołączył
    Oct 2013
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    71
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 21 podziękowań w 12 postach
    Sterowniki grafiki, błędy przy ponownej instalacji, i wiele, wiele innych. Wybacz ale bez dodatkowych informacji (jakieś kody błędów czy inne takie) twoje pytanie jest trochę bez sensu bo można tutaj za przeproszenie do usranej śmierci wymieniać co może być przyczyną. Podaj ciut więcej danych.
    "Czyż nie wydaje się wam, że mam powód do płaczu, jeżeli Aleksander będąc w moim wieku panował już nad tylu ludami, a ja nie dokonałem jeszcze ani jednego sławnego czynu?" - Gajusz Juliusz Cezar

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    34
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam mógłbym od razu podpiąć się do ptania bo mam podobny problem. Zakupiłem własnie złotą edycje i problem u mnie jest taki że jak gram na DirectX 11 to mi się zawiesza bez żadnego komunikatu ani nic po stoczeniu bitwy ale także czasami na mapie świata gdy ładuje się tura innych. Natomiast przeczytałem że pomoże jak się włączy na DirectX 9 jednak błąd znowu jest po stoczeniu bitwy gdy ładuje się ekran mapy i wyrzuca na puplit. Mam windowsa 7 32 bitowy 4GB ramu, Intel Core i5-4430 3,00gHZ, GeForce GTS 450 1024 MB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •