Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Gra Aksumitami

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Gra Aksumitami

    Zapraszam do dyskusji.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Faktycznie że wygląd indyjskich jednostek daleki jest od wizerunku hinduskich wojowników:





    Jednak jeśli KLA położy nacisk na ornamentykę ubiorów oraz podrasuje trochę oręż (zwłaszcza steel bow) to otrzymamy ślitaśne jednostki.Osobiście uważam że orzeł raczej nie pasuje jako godło dla wojowników z tej części świata.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. #3
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Moja najszybsza kampania w Attyli. Z radością czytałem opis misji rozdziałowych i tej frakcyjnej o przyprawach, uśmiechając się pod nosem.
    Na początku zmieniłem religie na pogaństwo i uzupełniłem armie do 20 jednostek. Następnie zapakowałem na statek i wysłałem za morze. Zdobyłem region na Hi...
    Później ten z murami. Na koniec zasiedliłem/odbudowałem spalone miast. A następnie przyszła ta hordowa nacja pustynna i spaliła mi tą odbudowaną osadę.
    Na tym zakończyła się moja kampania.

    Jak ja nie cierpię tych atomówek. Chyba będę musiał poszukać jakiegoś moda blokującego tą opcje.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #4
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Tutaj należy jak najszybciej opanować cały Płw.Arabski,rozwinąć handel i podpisać SW lub SO z Sasanidami a pózniej dokopać się do M.Śródziemnego poprzez Aleksandrię i zacząć ostrą wybijankę z ERE aby następnie...Tutaj mam save bo ściągnąłem Pro Evolution 2016 i tyle w temacie .


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    663
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach
    No cóż, Himjaryci dosyć szybko wypowiedzieli mi wojnę i trzeba było wysłać misję pokojową na płw. Arabski. To była pierwsza ale najcięższa kampania wojenna, w wygranej decydowały detale. Ostatecznie udało mi się ich spacyfikować. Później jest trochę gorzej ekonomicznie, politycznie i gospodarczo, bo u mnie np. Sasanidzi stworzyli wielką koalicję zaraszturiańską i wypowiedzieli mi wojnę. Nie trzeba mówić, że przez to ciężko o handel z innymi krajami, szczególnie, że europejskie rynki zbytu są zablokowane przez brak drogi morskiej do nich. Aksum dostaje premię do żywności za szlaki handlowe. Koalicję anty-kuszycką ostatecznie zlikwidowałem krok po kroku zostawiając część wojsk w Arabii, a część wysyłając do ostatniej prowincji na wschodzie (taktyka "ani kroku w tył" ). Dalej to już tylko marsz w górę, w przeciwnym kierunku do hord Jeszcze udało się zawiązać sojusz obronny z Białymi Hunami, którzy jednak nie byli zbyt mili i plądrowali mi region....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •