Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: CTD podczas końca tury.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    CTD podczas końca tury.

    Cześć

    Temat już istnieje na forum CA, ale pomyślałem, że zapytam również tu - być może ktoś wpadł na rozwiązanie?

    Pod koniec tury gra wywala do pulpitu podczas ruchu frakcji "Roman Separatists" - podobno jest to związane ze zniszczeniem którejś z separatystycznych frakcji.

    Problem pojawił się po najnowszym patchu - czyli EoS.
    Na forum CA była podobna sprawa w marcu - ale wówczas naprawił całą kwestię kolejny patch, zgłoszeń prawie nie było. Tym razem zgłoszeń jest kilka.

    Kiedy wywaliło mi grę za pierwszym razem, było to dokładnie dwie tury po tym, jak mój zdewastowany Konstantynopol wpadł w ręce buntowników. Cofnąłem się do tego momentu i obroniłem miasto - co dało mi szansę przeskoczenia newralgicznego momentu i rozegrania jeszcze kilku tur. Niestety, cztery tury później problem pojawił się ponownie :/

    Ktoś ma jakiś pomysł? Czekanie na hotfixa może być bezcelowe...

    Pozdrawiam, Inkayon

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,

    Mam identyczny problem- wywaliło mnie podczas Roman Separatists kilka razy, po czym cofnąłem się o kilka tur, pokombinowałem i efekt tego taki że może i zagrałem kilka tur więcej (jestem "dalej" w latach) ale teraz wywala mnie przy ruchu Kwadów pod koniec tury...Masakra, kilka godzin walczyłem, poddaję się, jeśli ktoś będzie wiedział coś to z góry dziękuję za info!

  3. #3
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Problem pojawia się przy wschodnich separatystach - też to mam Mam nadzieję że szybko zostanie to naprawione. Spróbuję wykończyć ich w momencie kiedy się pojawią - gra cofnięta o kilka tur.

    Czekamy

    Uwaga coś się ściąga - może to jest to. Byłaby to pierwsza dobra wiadomość dzisiaj

    Poprawiło się - teraz się szybciej wywala
    Ostatnio edytowane przez germinal ; 01-10-2015 o 16:55

  4. #4
    Chłop Awatar profundus
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam ten sam problem, gram Getami i jest zwis podczas tury Sasanidów 240-któraś tura :-( Na Forum CA jest zgłoszony problem, odpisali 07.11, że "myślą". U mnie kilka tur do przodu popchnął reinstall a później znów to samo. Na tym etapie ( tyle miesięcy od premiery ) takie rzeczy to chyba nie powinny mieć już miejsca lub powinny być naprawiane ( łatane ) migiem, tym bardziej, że gierka trochę kosztowała. Dajcie proszę znać w przypadku znalezienia sposobu naprawy błędu

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam ten sam problem, u mnie crash następuje podczas tury Rzymskich Separatystów, gram Frankami, wczytywanie save i wykonywanie innych ruchów na mapie nie pomaga. Czekam na patch, liczę że wraz z nowym dodatkiem i nową frakcją dla głównej kampanii załatają też ten problem. Nie chce zaczynać od nowa grać bo możliwe że znów się to samo pojawi, no i sporo tur rozegranych Frankami. oczywiście grę mam 100% oryginał nawet dlc mam wszystkie

  6. #6
    Chłop Awatar profundus
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    To dokładnie tak jak ja :-) Czekam na jutrzejszy patch z niecierpliwością

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie widzę na TWwiki żeby coś się pojawiło w Know issues, wysłałem do CA crash reporta mam nadzieje że wreszcie to naprawią, boje się zaczynać nową kampanie, bo może się to okazać stratą czasu jeśli ponownie pojawi się ten sam błąd :/

  8. #8
    Chłop Awatar profundus
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Poszło! Miejmy nadzieję, że już nie wróci

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ach! Te nerwowe chwile oczekiwania podczas tury innych frakcji iiii poszło super uff znaczy że jednak CA działa.

  10. #10
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    U mnie co kilka tur mam zawieche: na początku kolejki,przed lub po oblężeniu-losowo.Czysty Attyla chodził bez zarzutu.Mody wyrzucone,pliki lokalne sprawdzałem 3 razy.Nawet stery do grafiki instalowałem kilka razy inne i dalej to samo.
    Ma ktoś jakiś pomysł?

    Jeszcze mało tego to mam śmieszny komunikat za każdym razem, że serwery Steam są za bardzo zajęte żeby zająć się moją sprawą........qtwa.. taka sytuacja...
    Ostatnio edytowane przez maryjan1001 ; 15-12-2015 o 10:51
    PROCESOR CORE I5 4570 3.2GHz LGA1150
    MSI Z97 GUARD-PRO Z97 LGA1150
    GEIL DDR3 8 GB 1600MHZ DUAL ENHANCE CORSA CL9
    GIGABYTE ATI Radeon HD6850 1024MB DDR5/256bit (820/4200) (wer. OC - Over Clock)
    KINGSTON SV300S37A/60GB SSD
    HDD CAVIAR 1TB WD1002FAEX SATA III 64MB CACHE
    ZASILACZ AEROCOOL PGS VS-500
    WINDOWS 7 ULTIMATE 64-bit

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •