Strona 47 z 58 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 576

Wątek: Dyskusje ogólne

  1. #461
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Nie. Brak opisów jak widać na filmiku, choć sama mapa i jednostki itp. na streamie ładnie to wygląda.
    Sam bym sprawdził, ale brak czasu


    No i z tego, co widzę po steamie to na nim cicho, czyli taka podnieta? Może ktoś sprawdzić?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #462
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez defensywnylow Zobacz posta
    To tylko wersja beta dla szczęśliwców, którym udało się załapać do testów. Jeśli mnie pamięć nie myli to autor moda 1220, wcześniej tworzył MKTW 1212.
    To i tak dobrze, że kampania jest już w becie, jak jeszcze spory czas temu była w alfie. Zamiast zaglądać na TWCenter przeniosłem się na ich discorda i tam ładnie mają opisane, jakie zmiany wprowadzają - ostatnia z końca maja. Teraz za to dyskutują o liczbie mieszkańców Krakowa Wygląda na to, że powolutku można iść w kierunku bliżej niż dalej.

  3. #463
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Tymczasem na YT pojawił się filmik pokazujący co nieco z rzeczy, które znajdują się/znajdą w kampanii. Pierwsza zmiana, jaka z miejsca rzuca się w oczy - każde miasto to teraz w zasadzie prowincja, poza tym doszedł system populacji. Jak się czytam discord modderów to całkiem sporo informacji się pojawia również. Cały czas nad kampanią pracują, głównie nad budynkami i technologią, ale przez wiadome ograniczenia gry nie wiem, czy będą mogli jeszcze coś wrzucić.

    Anyway, nie ma co się spodziewać, że wyjdzie szybko. Gdybym był optymistą, to obstawiałbym początek roku może.

    https://www.youtube.com/watch?v=uwl-Jlhzi7s

  4. #464
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Wielkość mapy - wow, ilość frakcji - WOW, ogólne wrażenie WOOOOOW!!!!! No i ta muza w menu - z podstawki Medievala 2

    Nie mam Attyli jeszcze, bo mimo iż gra ma niemal 5 lat, to ze wszystkimi DLC kosztuje majątek, a nawet po ostatniej mega promocji całość kosztowała jakieś 180 zł. Czekam na wydanie moda, a jak się to zbiegnie z pięcioleciem gry to liczę na jakąś obniżkę ceny do wartość przystępnej dla zwykłego zjadacza chleba
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. #465
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    wino
    - spróbuj tego; mimo dziwnych zachowań autora, to kawał dobrej roboty
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post465941
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #466
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    - spróbuj tego; mimo dziwnych zachowań autora, to kawał dobrej roboty
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post465941
    nie spróbuję, bo jak pisałem nie mam Attyli Ta gra kosztuje pincet plus!
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  7. #467
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez wino Zobacz posta
    Nie tyle filmy co przecieki, że w końcu mod ujrzy światło dzienne

    Cierpliwość w przypadku tego moda to klucz. Przecież jego produkcja się zaczęła pod Rome 2, czyli kiedy jeszcze Attyli nie było. Ile to już lat? 5? 6? 7? Medek II już wyeksploatowany, czas na Medka III (czytaj Medieval Kingdoms 1212). Czekam na niego jak dziecko na mikołaja a tu co roku rózga od twórców moda
    Mam tak samo i tylko mam nadzieję, że 12 grudnia faktycznie otworzą kampanię dla plebsu a nie tylko dla jutuberów bo już nie mogę się doczekać, aby zagrać w tego moda. Patrząc na skalę przedsięwzięcia CA faktycznie mogłoby się zainteresować twórcami, albo przynajmniej mieć ten mod jako podstawę pod ich działania względem trzeciego medka (jeśli byłby w planach bliższych niż dalszych, w co imo wątpię).

  8. #468
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 483 podziękowań w 344 postach
    Jak wyjdzie pełna wersja moda, to w nosie mogą mieć ludzie Medka 3, podobnie mogło być po realizacji modyfikacji TA z MOSem, toż Śródziemie to gotowiec na coś podobnego skalę Warhammera...
    A nic nie wskazuje, by ruszyli ten temat.
    Na razie można grać w modyfikację https://steamcommunity.com/profiles/.../?appid=325610 ; ciekawe czy nie mogliby współpracować, bo tam też są ciekawe rzeczy.

    Ja za późno dowiedziałem się o betatestach, może by się wtedy udało ?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. #469
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Jak wyjdzie pełna wersja moda, to w nosie mogą mieć ludzie Medka 3, podobnie mogło być po realizacji modyfikacji TA z MOSem, toż Śródziemie to gotowiec na coś podobnego skalę Warhammera...
    i pewnie dlatego nowy launcher blokuje możliwość edycji plików startpos.esf, a stary od stycznia ma przestać być wspierany przez CA. Boją się moderów jak ognia

    EDYCJA:

    No to mamy dostępną dla mas wersję Alpha

    Jeszcze dużo prac przed autorami. Miałem nadzieję, że będzie więcej zrobione, w końcu 5 lat już mod powstaje, no ale cóż, nie chcę zrzędzić, w końcu sam mogłem się zgłosić do pomocy przy modzie i robić a nie tylko biernie czekać i teraz narzekać

    Póki co autor spolszczenia dał ogłoszenie, że został zaskoczony i spolszczenie jest niekompletne, więc poleca grać na wersji angielskiej. Żeby angielska wersja poprawnie działała należy w ustawieniach gry w Steamie ustawić język angielski oraz usunąć plik UPC_Polish.pack z katalogu data gry (o ile go tam mamy).
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  10. #470
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Myślałem, że się nie doczekam, a tu taka miła niespodzianka Pytanko mam, można zmienić ilość tur na rok, bo mam 1 tura=1 rok.

Strona 47 z 58 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •