Strona 46 z 58 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 576

Wątek: Dyskusje ogólne

  1. #451
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Czy macie jakieś insiderskie informacje, kiedy mniej więcej można się spodziewać wypuszczenia tego moda? Patrząc na różne filmy na YT mowa jest, że z wersji alfa miał niedługo trafić w betę, a jakieś daty o finalnej wersji pojawiały się może?

  2. #452
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez defensywnylow Zobacz posta
    Nie. Trwają testy wersji beta kampanii.
    Dzięki. To i tak lepiej niż myślałem, bo byłem przekonany, że dalej to jest jeszcze jako alfa. Niezmiernie czekam na ten mod, bo pod atyllę będzie choć mini namiastka trzeciego medka Oby tylko nie puścili, kiedy premierę będzie miało 3K

  3. #453
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam.
    Czekam z niecierpliwością na ten mod, czy jest cos juz wiadomo, kiedy ma wyjsc wersja finalna moda?

  4. #454
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez blom88 Zobacz posta
    Witam.
    Czekam z niecierpliwością na ten mod, czy jest cos juz wiadomo, kiedy ma wyjsc wersja finalna moda?

    Straciłem już nadzieję, ale kilka dni temu byłem na ich subforum na twcenter i wskazują, że są dużo bliżej wypuszczenia moda, więc pozostaje czekać. Nie mniej sporo tam się bulwersuje już czekaniem, co jest dyskusyjne, nie mniej - pozostaje czekać

  5. #455
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Jeżeli chodzi o świeże informacje o Medieval Kingdoms, to polecam przeglądać od czasu do czasu Discorda tego moda. Tam z TWCenter przeniosło się praktycznie całe życie z nim związane: https://discordapp.com/invite/JjUhahE
    ,,Vae Victis"


  6. #456
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o świeże informacje o Medieval Kingdoms, to polecam przeglądać od czasu do czasu Discorda tego moda. Tam z TWCenter przeniosło się praktycznie całe życie z nim związane: https://discordapp.com/invite/JjUhahE
    A krótki TL/DR? Nie mam discorda... - ale widać, będzie trzeba założyć.

    Druga rzecz - ostatnio natknąłem się na takie coś - https://www.youtube.com/watch?v=aESQEQlTUWg to jest PG 1220 Medieval Kingdoms. Wygląda na to, że o ile to jest pokrewne z MK 1212 AD, to jest to odrębny mod, ale tutaj nie ma o tym tematu. Ktoś grał i może się podzielić wrażeniami, choćby pod kątem, czy instalować 1220, czy zawzięcie czekać na 1212?

  7. #457
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Ależ jest temat o tej modyfikacji, tutaj
    A tutaj link do Steam, gdzie znajduje się część plików moda i instrukcja instalacji

    Jest to odrębny projekt, dostępny dla wszystkich, choć twórca miewał w przeszłości kaprysy i dość często usuwał pliki moda ze Steam, aby je tam ponownie wstawiać. Dlatego w razie czego może warto sobie zrobić jakąś kopię obecnej wersji.

    Swoją drogą dobrze trafiłeś z tym wątkiem, bo niecały tydzień temu do modyfikacji dodano Królestwo Polski (ahistorycznie, aleśmy tam są )
    ,,Vae Victis"


  8. #458
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta
    Ależ jest temat o tej modyfikacji, tutaj
    A tutaj link do Steam, gdzie znajduje się część plików moda i instrukcja instalacji

    Jest to odrębny projekt, dostępny dla wszystkich, choć twórca miewał w przeszłości kaprysy i dość często usuwał pliki moda ze Steam, aby je tam ponownie wstawiać. Dlatego w razie czego może warto sobie zrobić jakąś kopię obecnej wersji.

    Swoją drogą dobrze trafiłeś z tym wątkiem, bo niecały tydzień temu do modyfikacji dodano Królestwo Polski (ahistorycznie, aleśmy tam są )
    Mea culpa nie wiem czemu szukałem pod innym tytułem jako medieval kingdoms 1220 zamiast pod power and the glory. W takim razie zobaczę sobie, dzięki za info

  9. #459
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Jest zaczątek kampanii, na razie nacje bez opisów, więcej stream. Super że Autor moda 1220 ma konkurencję

    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #460
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wersja finalna?

Strona 46 z 58 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •