Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Filmy

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Filmy

    Tutaj możecie wstawiać swoje filmy z kampanii i jej dotyczące.

    Filmiki/vlogi w których informujecie widzów o tym, że WKO startuje bardzo mile widziane. Nakręćcie hype

    A jak już przy filmikach i YouTuberach jesteśmy to organizuję również pojedynki YouTuberów na Napoleonie w ramach Sobót z Napoleonem, które zaczynają się w każdą sobotę o 20:00. Zasady są proste:
    Dwóch YouTuberów obejmuje role dowódców przeciwnych stron w bitwie historycznej i dobiera sobie ludzi do drużyny. Mapę, strony i kolejność wybierania można ustalić wcześniej a można też wylosować Jeśli ktoś jest zainteresowany wystarczy napisać do mnie na steamie. Podczas Sobót spotykamy się na TS: srv2.multigaming.pl:11796
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Tak więc to jest owoc 10 godzinnej pracy przygotowywania materiałów, edytowania i główkowania. Tak wiem, nie jest to Hollywoodzka jakość ale robiłem co mogłem.
    Film póki co jest niepubliczny więc decyzja należy do was. Upubliczniam czy do Hadesu z tym?
    https://www.youtube.com/watch?v=xHR5YBI8VRU

  3. #3
    Chłop Awatar Nirs358
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mógłbym dodać lektor jeśli chcecie?

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Świetna robota Jankes, sam czasem montuje i wiem ile to musiało cię kosztować czasu.

    Ja poszedłem po najmniejszej linii oporu i postawiłem na coś z mniejszym rozmachem:
    https://www.youtube.com/watch?v=RS1R5krFRiw
    Ale to tylko taka "zapowiedź" na moim kanale żeby podkręcić trochę zainteresowanie.

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    A tym czasem w komentarzach pytają o far cry'a i prince of persia Jakby to mogło być lepsze od projektu 17 YouTuberów...
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jankesowski Zobacz posta
    Tak więc to jest owoc 10 godzinnej pracy przygotowywania materiałów, edytowania i główkowania. Tak wiem, nie jest to Hollywoodzka jakość ale robiłem co mogłem.
    Film póki co jest niepubliczny więc decyzja należy do was. Upubliczniam czy do Hadesu z tym?
    https://www.youtube.com/watch?v=xHR5YBI8VRU
    Świetna robota Jankes
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  7. #7
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jankesowski Zobacz posta
    Tak więc to jest owoc 10 godzinnej pracy przygotowywania materiałów, edytowania i główkowania. Tak wiem, nie jest to Hollywoodzka jakość ale robiłem co mogłem.
    Film póki co jest niepubliczny więc decyzja należy do was. Upubliczniam czy do Hadesu z tym?
    https://www.youtube.com/watch?v=xHR5YBI8VRU
    Trzeba tylko zmienić z Antymaterii na mnie bo go zastąpiłem grając Egiptem.

  8. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Teraz tylko intro dopracować
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •