Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dyskusja Ogólna

  1. #1
    Łowczy Awatar Myrtan
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    144
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Dyskusja Ogólna

    Tutaj ogólnie będziemy pisać o owej kampanii.

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Chyba muszę tu wkroczyć.
    Jako opiekun wszelkich projektów KO-YT ogłaszam, że Wolf i Tomkozord odpadają z racji na 0 zaangażowanie.
    Byłem wcześniej proponowany na stanowisko w tej kampanii ale nie wiedziałem czy dam radę. Teraz myślę, że powinienem sobie poradzić.
    Wolne są Szkocja i Norwegia. Gdy znajdzie się jakiś chętny to niech wybierze co woli a ja zagram tym drugim.
    Jeśli nikt się nie znajdzie przez 24h to jutro zacznę szukać na własną rękę.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach
    Ja się zgłaszam na Szkocję.

  4. #4
    Łowczy Awatar Myrtan
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    144
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    No to załóżcie ambasady i możemy zaczynać dyplomację.

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Skoro zmieniło się 40% składu kampanii proponuję reset dyplomacji.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •