Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: MG

  1. #1
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach

    MG

    Witam,
    będę Waszym MG, proszę zwracać się tutaj w wypadku wszelkich sytuacji złamania regulaminu.

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Przypominam, że obowiązuje ten regulamin ze zmianami jakie ustaliliśmy:
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ampanii-Online
    Zmiany to:
    Obowiązek wpisu w biurze kartograficznym w momencie publikacji filmiku w ciągu 36h od wysyłania tury pod karą datku na rzecz kościoła w wysokości 500 florenów.
    Limit zabójców jaki można posiadać wynosi tyle, ile poziomów budynków pozwalających na ich rekrutację.
    Zasada Joopitera obowiązuje
    Limit wyburzania budynków w miastach i zamkach do 1 na turę jeśli jest tam 5 lub mniej budynków i do 2 na turę jeśli jest ich więcej niż 5.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Chwila, chwila...

    Ja zostałem wybrany jako MG natomiast miałem sobie dobrać 1 lub 2 MG tak by było 3-osobowe Kolegium.

    Więc razem z Avasilem będziemy Waszymi MG. Może też dojść jeszcze trzecia osoba.

  4. #4
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Przy okazji - hasło do konsoli admina ma ustawić MG lub jego zastępca, a nie Temer.

    Sejwa startowego natomiast przygotuje Avasil, względnie ja albo IdillaMZ.

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Zostałeś wybrany i nim jesteś, tyle, że pisałem do ciebie o te pliki i nie doczekałem się odpowiedzi aż do dzisiaj, dlatego wziąłem sprawy w swoje ręce i sam jako tako pliki przygotowałem i znalazłem MG, który nie był akurat w śnie zimowym. Temer hasło i tak znać musi, kto da sejwa startowego jest bez znaczenia.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Sorry za brak aktywności. Ale ostatnio pisałeś 26 września w sobotę, a w tym tygodniu nie miałem za bardzo czasu więc tu nie zaglądałem. Później wysłałeś mi zaproszenie do znajomych ale żadnych nowych wieści nie miałem, więc myślałem że jeszcze nie wystartowaliście - a teraz patrzę i tutaj normalnie praca wre. Skoro przygotowałeś już część plików to podeślij mi je proszę (tzn. załaduj na speedyshare czy inny serwer i podeślij na PW), ja poprawię tylko imiona dyplomatów i jeszcze dodam te pozostałe konieczne zmiany, o których rozmawialiśmy.

    Tak jak sam wcześniej sugerowałeś - najlepiej gdyby było 3 MG, takie mini-kolegium - w końcu to wyjątkowa KO. Poza tym zwiększy to szybkość działania w sytuacjach kryzysowych, bo gdyby jeden MG nie miał czasu to inny sprawdzi w czym problem.

    nie doczekałem się odpowiedzi aż do dzisiaj
    Odpisałem wtedy, że przygotuję je później. Wiedziałem, że startujecie gdzieś w pierwszym tygodniu października.

    Temer hasło i tak znać musi, kto da sejwa startowego jest bez znaczenia.
    To przygotuję sejwa startowego i dam hasło do konsoli Temerowi (przy czym nie może go wyjawić żadnemu z graczy).

  7. #7
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Chciałem się spytać, czy w plikach można byłoby w punkcie zbiórki ambasadorów postawić dwóch, a nie jednego ambasadora od każdego państwa. Wiem, ze może to być bałagan, ale przyśpieszy to dwukrotnie zawieranie umów dyplomatycznych, których jak widzicie jest ba początku kampanii bardzo dużo.

  8. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Proszę jakiegoś MG o pobranie tych dwóch plików:
    http://www50.zippyshare.com/v/U0jitSu3/file.html
    http://www50.zippyshare.com/v/z5CABXhr/file.html
    Ustawienie w preferences własnego hasła i wysłanie nam save'a startowego żebyśmy mogli w końcu zacząć.
    Kontakt z Domenem się urwał więc sam przygotowałem pliki
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #9
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Łączność odzyskana. Ok, dzisiaj Wam wstawię sejwa startowego.

    Dzięki za ustawienie współrzędnych dyplomatom, nadam im tylko imiona z listy.

    WMM na pewno nie chcesz mieć dyplomaty o imieniu Adolf

  10. #10
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach
    Imiona z listy?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •