Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: MG

  1. #11
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    niuanse plikowe
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #12
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach

  3. #13
    Sara Temer
    Gość
    Podeślij mi hasło do konsoli na PW

  4. #14
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Wysłane. Z tego sejwa z przeklej.org róbcie.

    Hasło do Papieża ustawisz sobie sam w turze Papieża (a później wyślij też do MG).

  5. #15
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach
    Po wczytaniu save'a wszystko mam zgodne oprócz "Stanu danych gry" przy którym gra informuje mnie że coś jest zmienione. Czy jest to możliwe, że to wina wgranego cracka? Mam wersje 1.03.

  6. #16
    Chłop Awatar Nirs358
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mi wszytko na początku dobrze działa I tura Niemiec, przemijam i kiedy jest tura Danii to cała mapa kampanii jest czarna i nie mogę przeminąć tury :/

  7. #17
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Możesz nakręcić niepubliczny film jak to wygląda?
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #18
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Spróbuj zastosować metodę, ponownego załadowania silnika gry - minimalizując i maksymalizując na powrót - alt+tab. W przypadkach powierzchownych zaburzeń pracy silnika gry, zawsze się to sprawdza.
    Na problemy z niewczytaną poprawnie mapą - wystarczy przesunąć widok minimapą.
    Inaczej, zapisz i wczytaj grę.
    Podobnych problemów nie ma prawa być, w warunkach identycznej wersji gry ( ultrastabilny silnik podstawki ), nie plików których zróżnicowanie nie pozwoliłoby na załadowanie sejwa. Jeśli jednak te sposoby, pozwolą na tymczasowe obejście problemów, można spokojnie kontynuować.
    Sprawdziłem sejw startowy - działa poprawnie.

  9. #19
    Chłop Awatar Nirs358
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jeśli chodzi o grę to już wszystko działa poprawnie

  10. #20
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Cześć. Chciałbym, żeby turę papieżem zawsze robił ktoś z MG, bo po pierwsze lepiej się na papieżowaniu znacie a po drugie będzie szybciej. Dacie Temerowi hasło a on swój filmik nakręci w swoim czasie. Jesteśmy na razie mocno do tyłu z czasem więc musimy nadrabiać.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •