Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 198

Wątek: Problemy z MOS

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problemy z MOS

    Witam mam problem z instalacją MOS 1.2 beta do Thired age 3.2 czy wie ktoś w jaki sposób przepowadzić instalacje ponieważ plik w odróżnieniu od swoich starych wersji jest w formacie .rar mam poprostu przekladac po pojedynczych plikach na orginał czy jak? Z góry dziękuje za odpowiedz

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Installation for TATW 3.2 (BETA) (link)
    TATW 3.2 (clean)
    MOS v1.0
    MOS v1.1
    MOS v1.12
    MOS v1.2

    Czyli jak wyżej najpierw instalujesz Tatw 3.2 potem do katalogu z TATW kkolejno MOS jak podane jest wyżej. Plik rar najpierw rozpakuj Winrarem. Przy instalatorze MOS podaj mu ręcznie ścieżkę gdzie masz TATW. Powinno zadziałąc, ja na razie mam czyste TATW 3.2 jak zrobią finalny MOS pod 3.2 to pobiorę. Pozdrawiam.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Installation for TATW 3.2 (BETA) (link)
    TATW 3.2 (clean)
    MOS v1.0
    MOS v1.1
    MOS v1.12
    MOS v1.2

    Czyli jak wyżej najpierw instalujesz Tatw 3.2 potem do katalogu z TATW kkolejno MOS jak podane jest wyżej. Plik rar najpierw rozpakuj Winrarem. Przy instalatorze MOS podaj mu ręcznie ścieżkę gdzie masz TATW. Powinno zadziałąc, ja na razie mam czyste TATW 3.2 jak zrobią finalny MOS pod 3.2 to pobiorę. Pozdrawiam.


    Hmmm właśnie mam problem z tym podawaniem ręcznym próbowałem poprostu scalić pliki ale wtedy wychodzi chu...owo nawet kampania nie chce się włączyć :/ pozatym wątpie żeby to o to chodziło bo to zajmuje z 30 min ręcznie każdy plik skopiować :/

  4. #4
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Usuń plik map.rwm z katalogu base powinno wtedy odpalić.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Usuń plik map.rwm z katalogu base powinno wtedy odpalić.

    Czyli jeszcze raz żeby nie robić kolejnego Reinstala rozpakowany moss 1.2 który nazywa się Thired age 3. SCALAM z prawdzimy thired agem przenosząc pierwszy
    do orginału potem usówam plik map.rmw z kakatologu base i gram?

  6. #6
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Tak. Scalasz czyli nadpisujesz wszystkie pliki.

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Pooomocy ! Zainstalowałem Medieval II total war i dodatek Kingdoms ( oryginalne ) Potem kolejno TATW 3.0 part. 1 TATW 3.0 part.2 Patch 3.1 i 3.2 Następnie MOS 1.4.1 full install . exe na wersję 3.2 . MAM DWA PROBLEMY . 1 . kiedy chcę walczyć na polu bitewnym wyrzuca mnie do pulpitu . Zastosowałem się do zaleceń przeinstalowałem Medka i wszystkie inne , zdefragmentowałem dysk , ale nadal mam ten sam problem ( Wcześniej na Baronie też go miałem ) Czy to wina moda ? + Mam problem z modem , nie wiem jak uruchomić cleaner.bat + Kiedy rozpoczynam kampanię NIE POJAWIAJĄ MI się opcje moda , wszystko inne ( tekstury ) działa , ale nie mam opcji i skryptów . Bardzo chciałbym pograć w tę grę ale cały czas coś nie działa . POMóżcie mi z tymi bitwami na mapie , bo nie chcę grać na automacie ! Defragmentacja nie załatwia sprawy , reinstall też , i dlaczego nie mam opcji moda ? I co daje cleaner.bat ?

  8. #8
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Cytat Zamieszczone przez tatweer
    Pooomocy ! Zainstalowałem Medieval II total war i dodatek Kingdoms ( oryginalne ) Potem kolejno TATW 3.0 part. 1 TATW 3.0 part.2 Patch 3.1 i 3.2 Następnie MOS 1.4.1 full install . exe na wersję 3.2 . MAM DWA PROBLEMY . 1 . kiedy chcę walczyć na polu bitewnym wyrzuca mnie do pulpitu . Zastosowałem się do zaleceń przeinstalowałem Medka i wszystkie inne , zdefragmentowałem dysk , ale nadal mam ten sam problem ( Wcześniej na Baronie też go miałem ) Czy to wina moda ? + Mam problem z modem , nie wiem jak uruchomić cleaner.bat + Kiedy rozpoczynam kampanię NIE POJAWIAJĄ MI się opcje moda , wszystko inne ( tekstury ) działa , ale nie mam opcji i skryptów . Bardzo chciałbym pograć w tę grę ale cały czas coś nie działa . POMóżcie mi z tymi bitwami na mapie , bo nie chcę grać na automacie ! Defragmentacja nie załatwia sprawy , reinstall też , i dlaczego nie mam opcji moda ? I co daje cleaner.bat ?
    Witaj. Co do bitew, wystarczy usunąć dwa pliki z katalogu data TATW o nazwach descr_geography_new jeden db jeden tekstowy. Reinstall i inne takie nie był konieczny. Ale defragmentacja się przyda. Cleaner bat jest w katalogu głównym TATW jak go tam nie masz. Znaczy źle zainstalowałes MOS. MOS instalujesz do Twoja ścieżka Medka/mods/Third_Age_3. Uruchomienie cleaner.bat usuwa zbędne pliki, inaczej mod nie odpali. Pozdrawiam.

  9. #9
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2012
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    To został jeszcze problem skryptów moda , nie pojawiają się na starcie kampanii nawet po uruchomieniu cleanera . Dzięki za pomoc

  10. #10
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

    Odpalasz z ikonki MOS 1.41 ? Jak mod startuje pisze w prawym dolnym rogu MOS 1.41 na ekranie startowym?

Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •