Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: World in conflict

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    Świecie
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: World in conflict

    Jedna z lepszych strategi ostatniego czasu Najbardziej zachwyca mnie ta dynamika rozgrywki... bardzo szybka strategia - trzeba wprawy aby ogarnąć wszystkie działania na polu walki. I w dodatku ale szczególnie w podstawce urzekły mnie Kampanie które uważam za naprawdę świetne...oprawa muzyczna też niczego sobie Może hit to nie jest ale wybija się ponad przeciętność...można powiedzieć w swoim rodzaju chyba jedyna
    Drażni to ,że walka jest na starej zasadzie " papier nożyce kamień ".
    " – Co to jest Graal?
    – Coś, czego się szuka. Coś, co jest najważniejsze. Coś, bez czego życie traci sens. Coś, bez czego jest się niepełnym, niedokończonym, niedoskonałym. "

  2. #22
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    177
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: World in conflict

    Siemka, ja mogę z wami spokojnie pograć. Jestem fanem gry, mam ją od roku a mimo to nie ma dnia żeby nie wszedł.
    Właściwie jestem tu jednak w sprawie moda : http://www.moddb.com/mods/no-hope/page/23#comments
    Życzą sobie by zainstalować go do folderu Mods - przy takiej ścieżce dostępu c:/ Documents and Settings/ All Users/ Documents/ World in Conflict. Jest tylko mały problem - nie mam tego folderu, szukałem rozwiązania mojego problemu na różne sposoby - usuwałem grę i instalowałem na nowo ale nie pojawiał się i tak, stworzyłem taki folder samemu i zainstalowałem moda - też nic. W każdym razie robiłem różne rzeczy a mod powinien się pojawić w opcje > mody , tymczasem nie mam tam nic. Teraz wertuje kolejne forum w poszukiwaniu odp. ale być może ktokolwiek miał podobny problem.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Europe in Conflict (EiC)
    By KLAssurbanipal in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-01-2012, 12:47
  2. Eras Total Conquest World - World Map 1.6
    By Samick in forum Eras Total Conquest
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-01-2012, 21:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •