Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ambasada Sułtanatu Tureckiego

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Ambasada Sułtanatu Tureckiego

    Przed wejściem do sali tronowej pałacu Sułtana w Ikonion oczekuje Cię Emyr rządzący miastem. Tuż za nim krzepkiej postury mężczyzna, prawdopodobnie nordyk, nawołuje do podejścia.

    Nordyk- Witaj Panie. Jestem Bulfrig z północnych rodów, będę Twoim tłumaczem.

    Emyr- Elçisi hoşgeldiniz. Yüz edinin Sultan , Sayın kumlar doğu , Kafkasya, İslam'ın yükselen güneş vahşi represser , defans olacak Muhammed'in , ezilenlerin mazlumların , kurtarıcısı kurtarıcısı , can üye ülkelerin o Vezir ve dinlemek bekliyor sağ elin , odaları içine yola kitabı ise inanç sadece insanlar . Eğer bizim kardeş iseniz Sultan mesajınıza dinlemek ikramlar için salona davet ediyor.

    Nordyk- Witaj posłańcze. Dostąpić przed obliczę Sułtana, Pana piasków wschodu, poskromiciela dziczy Kaukazu, wschodzącego słońca Islamu, obrońca woli Mahometa, wybawiciela uciśnionych, wyzwoliciela gnębionych, mogą jedynie ludzie wiary, jeżeli członkiem ludów jesteś ksiegi odstąp do komnat po prawicy, gdzie czeka Wezyr i Cię wysłucha, jeżeli jesteś nam bratem Sułtan zaprasza do sal na poczęstunek, gdzie wysłucha Twojego poselstwa.

    Mężczyzna wskazuję na prawo przejście do sal Wezyra oraz wielkie pozłacane drzwi za sobą, przejście do sali tronowej Sułtana.

    Do kogo się udasz?

    Wojny:
    Sojusze:
    Kalifat Maurów-1
    Egipt-1
    Handel:
    Egipt-1
    Korona Portugalska-1
    Węgry-1
    Kalifat Maurów-1
    PON'y:
    Inne:
    Ostatnio edytowane przez DzuniorJR ; 07-10-2015 o 16:32

  2. #2
    Podstoli
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 20 podziękowań w 18 postach

    Witaj Sułtanie Turcji, najpotężniejszego Państwa Islamskiego. Jestem przedstawicielem Gildii Kupieckiej Korony Portugalii. Na rozkaz Czarnego generała nasza Gildia rozpoczęła tworzenie Wielkiego Szlaku Morza Śródziemnego. Został on już prawie ukończony. Prawie. Okręty kupieckie całej Unii Iberyjskiej wypływają z zachodnich portów i obierają kurs na zachód wraz z ciepłymi letnimi prądami morskimi. Odwiedzają one Francję, Mediolan, Wenecję i Bizancjum do których dojeżdżają wozy z Rusi, Dani i Węgier. Ostatecznie okręty kończą swoją podróż w Aleksandrii, wpływając do Nilu. Towarów, pieniędzy i czasu starczy jednak w tym rejsie na jeszcze jeden przystanek. Czy mogą nim być porty Turcji?

  3. #3
    Łowczy Awatar Kałach
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    115
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Witaj. Wegry proponuja prawa handlowe.
    Zapraszam na mój kanał youtube
    https://www.youtube.com/channel/UCJJ...KvRKbirZARbkjQ

    Nagrywam różne Total Wary

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Wezyr- Sultan yaptığı görüşmenin üzerinde saldırı öfkelendirdi edilir . Ancak, yangın henüz ayarlanmamış gibi yangın saygı bu eksikliği seni affetmeye !
    Girilen paktların sizinle bizim kardeşimizdir katılmıyorum gibi ölçebilirsiniz geçeceği Doğu'nun zenginliğini izin vermenizi , sizin de Rabbiniz ver .

    Nordyk- Już tłumaczę Panie. Sułtan oburzony jest Twoim wtargnięciem na jego sale. Jednakże, jako że straż nie była jeszcze ustawiona, wybaczy Ci ten brak szacunku! Przekaż swemu Panu, że jako bracia nasi z wami w pakty weszli zgadzamy się i niech bogactwa wschodu powędrują poprzez może środka.

  5. #5
    Chłop Awatar Nirs358
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witaj Sułtanie, jestem posłańcem z dalekiej północy z Królestwa znanej Szkocją czy zechciałbyś przyjąć ode mnie prawa do handlu?

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Nirs358 Zobacz posta
    Witaj Sułtanie, jestem posłańcem z dalekiej północy z Królestwa znanej Szkocją czy zechciałbyś przyjąć ode mnie prawa do handlu?
    Wezyr- Merhaba gönderin. Etek ülke koç ve erkeklerin gönder. Neden görünüşe göre onlar pantolon yanınızda , bir kadını gönderdi değil mi? Biz büyükelçiliği gerçek imanın karalayıcı iyi bir isim duymuş !!! Sen bizim kardeşimiz sözde ticari mallar aldatmak ve sonra barbarların gibi davranın ? ! Sadece durum elçisi uğruna tek şans kafir olsun! Akşam size opóścić alanı Sultanlığı tarafından !!! UZAK !

    (Oh, witaj pośle. Pośle kraju baranów i mężczyzn w spódnicach. Czemuż to nie wysłaliście kobiety, ponoć to one noszą u was spodnie? Doszły nas słuchy o waszym poselstwie szkalującym dobre imię prawdziwej wiary!!! Zwodzicie naszych braci swoimi, tak zwanymi dobrami handlowymi, a następnie traktujecie nas niczym barbarzyńców?! Tylko na wzgląd twojego statusu posła dostaniesz jedną szansę niewierny! Do wieczora masz opóścić terenu Sułtanatu!!! PRECZ!)

  7. #7
    Chłop Awatar Nirs358
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ambasador- Yes, We wear skirts, but We respect our women and not mint them for that show their face and We are not cowards to use horse archers to win battles but we are fighting with axes and bagpipes that give us the strength to fight such coward than you. And being nicer than you sultan, say hello to the goats-wives from your harem, they will certainly miss you. And remember that the Scots are always honest, maybe someday you will understand your mistake.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •