Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: Pliki potrzebne do gry w WKO YouTuberów #1

  1. #11
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Jak na razie steamowska wersja przy wczytywaniu save wywala "Medeival 2 napotka"
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  2. #12
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Czyli wszyscy musimy grać na 1.03 bo inaczej dupa w obecnym stanie. Możecie jeszcze spróbować użyć moich plików prosto z wersji steamowej?
    Zarzućcie linkiem do tej wersji z torrenta. W domu na PC mam wszystko ok ale większość czasu będę na studiach z laptopem gdzie magicznie ta sama procedura patchowania z płyty, która działa na PC z win7 nie działa już na laptopie z win10.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #13
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    do 1.52 patcha nie mam
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  4. #14
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Bo takowy nie istnieje, to wymysł steama, który odpala podstawkę z tego samego pliku co kingdomsy i stąd pewnie problem.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #15
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    naturalnie, w każdym razie pudełkowa wersja działa teraz tylko ogarnać steamową i ruszamy.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  6. #16
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ashgan Zobacz posta
    Jak na razie steamowska wersja przy wczytywaniu save wywala "Medeival 2 napotka"
    W Krzyżakach 50 grałeś na wersji steamowej Polską i wszystko działało ładnie pięknie. Więc tutaj też nie powinno być problemów. Nie pamiętam dokładnie jakie kroki trzeba tam było poczynić aby działało tym co mają wersję steam, ale jest to chyba opisane w filmie WMM:

    https://www.youtube.com/watch?v=1QVUO9wjchc

    Albo w dyskusji w jednym z tematów z subforum tamtej KO (z tego co pamiętam to chyba Tuff dokładnie opisał co trzeba zrobić).

    Cytat Zamieszczone przez WMM
    Czyli wszyscy musimy grać na 1.03 bo inaczej dupa w obecnym stanie.
    Dlaczego? Niekoniecznie. W Krzyżakach 50 jedni grają na 1.03 a inni na 1.52 (wersja steam) i wszystkim działa.

    Cytat Zamieszczone przez WMM
    ta sama procedura patchowania z płyty, która działa na PC z win7 nie działa już na laptopie z win10.
    Ja właśnie zaktualizowałem sobie bezpłatnie z win7 do win10 bo dostałem taką ofertę.

    To na pewno jest spowodowane windowsem?

  7. #17
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ashgan Zobacz posta
    Wszystko przekopiowane poza plikami do M2TW -> wersja steam nie posiada takiego pliku i nie posiada tych plików z przedrostkiem export...
    To może zróbmy tak - jeśli nie posiada tych plików, to mimo wszystko przekopiuj moje pliki - po prostu zamiast podmieniać, wklej je "na czysto". Jeśli nie ma też folderu, w którym powinien się znaleźć plik, to utwórz folder o takiej nazwie (nazwa małymi literami). Nie zapomnij też o wklejeniu tych dwóch plików do głównego folderu Medievala. Odpal grę moim launcherem (.exe) i sprawdź, czy działa. Gra powinna widzieć moje pliki zamiast tych steamowych, bo tak jest ustawione w pliku preferences - ale zadziała to chyba tylko jeśli odpalisz grę moim launcherem.

    Gdyby nie zadziałało to może być coś nie tak z tym launcherem, wtedy dam nowy i spróbujemy jeszcze raz.

    Zresztą chyba to samo wtedy pisał Tuff i objaśniał WMM w filmie instruktażowym - sprawdźcie.

  8. #18
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Domen Zobacz posta
    W Krzyżakach 50 grałeś na wersji steamowej Polską i wszystko działało ładnie pięknie. Więc tutaj też nie powinno być problemów. Nie pamiętam dokładnie jakie kroki trzeba tam było poczynić aby działało tym co mają wersję steam, ale jest to chyba opisane w filmie WMM:

    https://www.youtube.com/watch?v=1QVUO9wjchc

    Albo w dyskusji w jednym z tematów z subforum tamtej KO (z tego co pamiętam to chyba Tuff dokładnie opisał co trzeba zrobić).

    Dlaczego? Niekoniecznie. W Krzyżakach 50 jedni grają na 1.03 a inni na 1.52 (wersja steam) i wszystkim działa.

    Ja właśnie zaktualizowałem sobie bezpłatnie z win7 do win10 bo dostałem taką ofertę.

    To na pewno jest spowodowane windowsem?
    Domen, pisałem przecież, że pomiędzy pudełkowymi kingdomsami 1.05 i steamowymi 1.52 nie pokazywało różnicy w plikach a pomiędzy pudełkową a steamową podstawką pokazuje. Stąd problem i trzeba te dwie wersje uzgodnić.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #19
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Domen Zobacz posta
    To może zróbmy tak - jeśli nie posiada tych plików, to mimo wszystko przekopiuj moje pliki - po prostu zamiast podmieniać, wklej je "na czysto". Jeśli nie ma też folderu, w którym powinien się znaleźć plik, to utwórz folder o takiej nazwie (nazwa małymi literami). Nie zapomnij też o wklejeniu tych dwóch plików do głównego folderu Medievala. Odpal grę moim launcherem (.exe) i sprawdź, czy działa. Gra powinna widzieć moje pliki zamiast tych steamowych, bo tak jest ustawione w pliku preferences - ale zadziała to chyba tylko jeśli odpalisz grę moim launcherem.

    Gdyby nie zadziałało to może być coś nie tak z tym launcherem, wtedy dam nowy i spróbujemy jeszcze raz.

    Zresztą chyba to samo wtedy pisał Tuff i objaśniał WMM w filmie instruktażowym - sprawdźcie.
    Próbowałem w ten sposób i wyrzuca używając Twojego launchera ale jutro ogarnę sposób Remiksa. Teutonic odpalił ze względu że startował z Kingdomsów, a podstawka ma trochę inny układ plików.
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  10. #20
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez WMM
    pisałem przecież, że pomiędzy pudełkowymi kingdomsami 1.05 i steamowymi 1.52 nie pokazywało różnicy w plikach
    Ależ pokazywało! Z tego co pamiętam, pokazywało (na czerwono).

    a pomiędzy pudełkową a steamową podstawką pokazuje.
    To nic jeśli pokazuje różnicę, ważne żeby do pulpitu nie wyrzucało.

    Cytat Zamieszczone przez Ashgan
    Teutonic odpalił ze względu że startował z Kingdomsów, a podstawka ma trochę inny układ plików.
    Na początku też wszystkich steamowców tam wyrzucało do pulpitu, ale się z tym uporaliśmy.

    Cytat Zamieszczone przez Ashgan
    Próbowałem w ten sposób i wyrzuca używając Twojego launchera
    To w takim razie niedługo wrzucę jeszcze inny launcher.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •