Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Pliki potrzebne do gry w WKO YouTuberów #1

  1. #21
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wyrzucało Domen, bo pudełkowa wersja akceptowała zmiany w plikach a steamowa bez pliku wsadowego nie. Natomiast jakakolwiek kampania z kingdomsów nie różni się plikami od pudełka. Na czerwono była tylko wersja gry ale stan danych zawsze był na zielono OK. A tutaj na czerwono jest i wersja i stan danych.
    Widocznie steam musiał jeszcze coś dodać do wersji 1.03, może naprawili jakieś miniaturowe bugi/glitche lub zmienili jedną lub dwie statystyki i już wystarcza to do niezgodności. Trzeba znaleźć sposób na uzgodnienie tych wersji albo wszyscy muszą się zaopatrzyć w 1.03
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #22
    Łowczy Awatar Kałach
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    115
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Jezeli nie uda sie tego ogarnac z wersja steam to poprostu podaj link do jakiegos torrenta zeby wszyscy sciagneli ta sama wersje
    Zapraszam na mój kanał youtube
    https://www.youtube.com/channel/UCJJ...KvRKbirZARbkjQ

    Nagrywam różne Total Wary

  3. #23
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Ja mam pudełkową "Złotą Edycję" (Medieval + Kingdoms w jednym). Teraz to pewnie kosztuje 9 zł.

    Ale na starym laptopie gdzie zepsuł mi się CD Rom, zastosowałem to samo rozwiązanie co Remix.

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    teraz właśnie już ciężko dostać pudełkową wersje medka a już się dostanie to i tak to jest wersja steamowa...
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  5. #25
    Sara Temer
    Gość
    Gdyby cdprojekt dalej wydawał Total Wary w Polsce, to pewnie rzeczywiście Medek II byłby do kupienia za 10 zł w wersji bez steama... A jako, że wydawaniem TW zajmuje się teraz Cenega, to pozostaje wam szukać starych wydań na olx (sprawdziłem, po 20 zł jest)

  6. #26
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    zna ktoś ścieżkę do savów z dodatku bo muszę zrobić reinstalke bo coś sknociłem "DOBRA JUŻ ZNALAZŁEM "

    A co do podmiany plików to porażka na całej linii bo jeśli nie podmienię to i tak wywala ostrzeżenie a jeśli podmienię też jak by co wersja 1.03 jakieś rady
    Ostatnio edytowane przez Maras ; 11-10-2015 o 11:22

  7. #27
    Łowczy Awatar Kałach
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    115
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Ja narazie nic nie bede podmienial poprostu maras poczekaj az osoby ktore ogarnizuja ta kampanie ogarnia co i jak
    Zapraszam na mój kanał youtube
    https://www.youtube.com/channel/UCJJ...KvRKbirZARbkjQ

    Nagrywam różne Total Wary

  8. #28
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wersja to tylko numerek, liczy się zgodność plików. W tym momencie mamy 3 rozwiązania:
    1. Zezwolić na niezgodność plików i zaryzykować stwierdzenie, że różnica pomiędzy 1.03 i 1.52 jest minimalna i nie wpłynie na rozgrywkę w dużym stopniu.
    2. Wszyscy muszą się zaopatrzyć w wersję 1.03 czyli pudełkową, nie steamową. Pożyczając ją od kolegi lub kupując.
    3. Namierzyć różnicę pomiędzy 1.03 i 1.52 i uzgodnić te dwie wersje.

    Pierwsza opcja jest najłatwiejsza ale bardzo ryzykowna. Trzecia jest najlepsza ale bardzo trudna do wykonania. Druga wydaje się optymalna, wystarczy dorwać się w jakikolwiek sposób do wersji pudełkowej i wtedy wszelkie problemy zostaną wyeliminowane.

    Myślę, że mogę założyć, że każdemu się to uda. Jeśli ktoś wyraża sprzeciw to niech robi to szybko.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #29
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2015
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Moim zdaniem opcja "2" jest raczej kiepską ponieważ jeśli ktoś posiada już grę na steamie to raczej wątpię że chciałby za nią drugi raz płacić. Ja tam bym zaryzykował z opcją "1", rozegralibyśmy kilka tur i wszystko by się wyjaśniło

  10. #30
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Lupkurc kilka tur w tej kompani to będzie ponad miesiąc czasu
    jest również 4 opcja a mianowicie możemy być piratami z Karaibów
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •