Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Pliki potrzebne do gry w WKO YouTuberów #1

  1. #51
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Kingdomsy się zgadzają, podstawki już nie. Jest to strasznie dziwne ale tak jest i nie udało nam się temu zaradzić więc znaleźliśmy inne rozwiązanie. PW powinno zawierać już wszystkie konieczne dane/instrukcje. W sobotę zaczniemy jeśli niebo nie zwali nam się na głowę.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #52
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Kingdomsy się zgadzają
    Myśleliście nad modyfikacją przenoszącą Wielką Kampanię na silnik kingdomsa? Modulacja ogranicza się na dopasowaniu scenariusza do elementów zaimplementowanych w dodatku. Do konwersji. Nawet język pozostanie "po polskiemu"
    http://www.twcenter.net/forums/showt...d-1-0-Released

    Jeżeli nie rozpoczniecie kampanii w najbliższym czasie, to upadek entuzjazmu i znużenie przedłużającymi się niepowodzeniami, krwawo zdziesiątkują skład.

    Edit:
    Miałem problem z pobraniem, więc zamieszczam link do moda
    https://www.sendspace.com/file/5i2g7v

  3. #53
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Wiem o tym doskonale, dlatego chcę zacząć jak najszybciej. Wierzę jednak w ludzi, którzy się zgłosili i nie poddam się na drodze do celu jakim jest ukończenie tej kampanii. Przy krzyżakach też mieliśmy i mamy pod górkę ale sukcesywnie przemy do przodu.
    Czytałem już wcześniej o tym retroficie ale nie wiem jak będzie on reagował ze steamem, na dodatek wprowadza on kilka niepożądanych przez nas zmian. Najpewniej da się to rozwiązać i już nawet wiem jak ale wdrażanie tego ponownie opóźni start kampanii na co nie chcę pozwolić. Udało nam się bardzo szybko i skutecznie zebrać uczestników kampanii dlatego mieliśmy trochę czasu w zapasie, który już zużyliśmy. Nie będziemy już więcej kombinować, bo próbowaliśmy od około miesiąca i wciąż tkwimy w martwym punkcie przez opór steama i ściąganych wersji więc obraliśmy inną drogę. Wystartujemy jak tylko Domen przygotuje save startowy.

    Do wszystkich biorących udział w tej kampanii:
    Zaczynamy jak tylko Domen dostarczy nam save startowy. Zezwalamy na niezgodność w plikach, żeby można było grać zarówno na wersji pudełkowej jak i steamowej. Liczę i wierzę w waszą uczciwość pod tym względem. Nie będą potrzebne żadne zmiany w plikach, więc jeśli jakieś wprowadziliście - wycofajcie je. Najlepiej po prostu reinstalując grę żeby mieć 100% pewności. Jeśli nie wycofacie tych zmian to będziecie grać na innych warunkach niż pozostali co będzie nieuczciwe, dlatego tak ważne jest by się upewnić, że je wycofacie.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #54
    Cześnik Awatar Ashgan
    Dołączył
    Mar 2015
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    224
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Ja dla pewności pobieram jeszcze jedną wstawkę. Rzekomo full wypas więc sprawdzę czy da się patchować sprawdziłbym dzisiaj ale szelma zatrzymała się na 99,2 %. Dlatego test przeprowadzę jutro (przypuszczam że będzie jak ostatnio, ale kto wie... )
    Kanał YouTube Ashgan

    Znajdziecie tam potyczki z Shoguna 2 TW multiplayer, obecną kampanię Polską w Medieval II, kilka kampanii w Rome II i Attila Total War. Ponadto jest tam też kilka innych produkcji, więc jeśli macie ochotę zajrzeć to zapraszam serdecznie

  5. #55
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Byle byś miał 1.03 lub 1.52. Decyzja zapadła - nie kombinujemy więcej i startujemy najszybciej jak się da. Nikt do mnie na steamie nie pisał, co znaczy, że wszyscy mają odpowiednie wersje więc możemy ruszać.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #56
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Remix Zobacz posta
    Lupkurc kilka tur w tej kompani to będzie ponad miesiąc czasu
    jest również 4 opcja a mianowicie możemy być piratami z Karaibów
    tzn da się normalnie grać na piracie?

  7. #57
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Ten temat jest już nieaktualny. Bo nie gramy na tych plikach.

    Można zamknąć ten temat.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •