Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ambasada Jarlów Anglosaskich

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Ambasada Jarlów Anglosaskich

    Witam cię w moim pokoju, niestety nie znajdziesz tu pokoju. Napijesz się wojny czy wojny? Ile łyżeczek wojny słodzisz? Tę wojnę chcesz z wojną czy samą wojnę?

    Wojny: Wszyscy prócz Szkocji
    Wojny:
    Wojny:
    Wojny:
    Wojny:
    Wojny:
    Wojny:

    Wojna wiele dla nas znaczy
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 13-01-2016 o 22:06
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach
    Witajcie waleczni sąsiedzi! Proponujemy wymianę narzędzi niezbędnych do prowadzenia wojny oraz trunków, które zwiększają odwagę podczas wojny, co wy na to?

  3. #3
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Witaj wielki królu wikingów. Przybywam w imieniu Stratega, króla Anglii. Wiedząc, że dla Ciebie Panie jest bardzo ważna wojna, proponuje mój pan handlową między naszymi krajami. Kolejną propozycją od mojego Pana jest zawarcia sojuszy między naszymi krajami, by wspólnie prowadzić Twoje ulubione wojny. Czy zgodzisz się szlachetny Panie?

  4. #4
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Witaj wielki, potężny królu wikingów! Zważywszy na ostatnie wydarzenia wcześniejsza oferta musi zostać w części zmieniona. Król Strateg nadal proponuje nadal handel między naszymi krajami. Zamiast pełnego sojuszu Pan mój proponuje sojusz przeciwko Szkocji, która niebezpiecznie rośnie w siłę. Po pokonaniu władcy tego państwa jeśli sojusz przestanie być aktualny (chyba że szlachetny Panie chciałbyś nadal z Anglią współpracować). Oczywiście podział ziem ustalimy na spotkaniu, na których nie będzie przedstawicieli tych najeźdźców na ludność Anglii jak również ich sojuszników Irlandczyków. Czy zgodzisz się wielki władco Norwegii?

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jest zdecydowanie za wcześnie na zawieranie jakichkolwiek sojuszy.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Witaj Jarlu, widzę że wojaczka to jedyne czego pragnie twój lud, oferuję więc tymczasowy sojusz którego celem i podstawą będzie wojna z Anglią. Nie tylko nakarmicie tym żądzę krwi ale także wypełnisz skarbiec łupami zdobytymi z dużych bogatych angielskich miast.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  7. #7
    Podstoli Awatar RockMiguel
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach
    W związku z wspólnymi interesami naszych państw - pokonanie sojuszu angielsko-walijskiego proponuje Ci sojusz militarny.

  8. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Niech wyspy trzęsą się ze strachu przed naszym potężnym sojuszem!
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •