Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pokonane Armie

  1. #1
    Łowczy Awatar Myrtan
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    144
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Pokonane Armie

    Tutaj wypisujemy nasze zwycięstwa militarne w każdej turze, jakże i co się z tym wiąże zdobyte zamki lub miasta.

  2. #2
    Łowczy Awatar Myrtan
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    144
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Irlandia - Tura 1

    Król Brian pokonał kapitana Alphonsa w bitwie o Derry. Derry zdobyte, obrońcy miasta zginęli.

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Walia - Armia stacjonująca w zamku na północy oraz armia stojąca obok zostały pokonane - proszę nie ruszać.
    Anglia - Flota na północy została pokonana.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Wojski
    Dołączył
    Jun 2015
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    nie podobają mi się twoje imperialistyczne zapędy

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    6. Pozostałe

    a) Pokonane Armie - Armia, która została pokonana przez wojska frakcji, która w kolejce ma turę po państwie, do którego ta armia należy, nie może wykonać ruchu w swojej turze. Zasada obowiązuje tylko w przypadkach, gdy w odwrotnej sytuacji mechanika gry zabroniłaby ruchu pokonanej armii oraz gracz kierujący zwycięskimi wojskami zgłosi fakt pokonania danych jednostek w obowiązkowo założonym temacie (pt: Pokonane Armie itp.) w dziale danej KO, o ile pokonanie armii nie jest oczywiste. Szczegółowe wyjaśnienie i reguły mechaniki gry dotyczące pokonanych armii zostają opisane w tutorialu.


    A mi się nie podoba to, że mimo wszystko tą armią ruszyłeś i mnie w ten sposób osłabiasz. Armia, która powinna stać pod Caernavron jest teraz w forcie pod Montgomery gdzie za murami jest o wiele trudniejsza do zabicia.
    Nie jestem pewien co do Stratega i jego floty na północy. Jeśli została rozwiązana po porażce to ok. Jeśli ruszona to nie ok. Chyba, że uciekła super daleko poza mój zasięg widzenia.
    Grajcie fair chłopaki, to nie konkurs o złote kalesony.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Mistrzu ma racje ruszyłem moją jednostką za to bardzo przepraszam oczywiście, w ramach sprawiedliwości ją usunę

  7. #7
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Flota Norweska na południu przegrała bitwę w starciu z moją flotą. Proszę nie ruszać.

  8. #8
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Obie armie Szkocji, oblegająca zamek na północy (nie pamiętam nazwy ) pokonane. Nie ruszaj!

  9. #9
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Książę Domall czyjakmutam pokonany. Schował się w forcie pod Trim.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #10
    Łowczy Awatar Strateg PL
    Dołączył
    Sep 2015
    Lokalizacja
    Gdynia, Polska
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Armie Rocka oblegające zamek na północy remis w bitwie z obrońcami (nie wiem czy coś to zmienia).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •