Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 142

Wątek: Gra Imperium

  1. #81
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 13 podziękowań w 13 postach
    Graliście już Balthasarem jako LL? Może to moje subiektywne odczucie ale mam wrażenie, że ( przynajmniej na początku ) jest sporo słabszy od Karla. Z czarów mam na razie Ogary i Palącą zagładę. Może to kwestia celowania, ale spodziewałem się, że czary będą jakoś bardziej śmiercionośne... tymczasem mam trochę wrażenie jak bym łaskotał przeciwnika tymi zaklęciami... Jakieś porady ?

  2. #82
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Azradiel Zobacz posta
    Graliście już Balthasarem jako LL? Może to moje subiektywne odczucie ale mam wrażenie, że ( przynajmniej na początku ) jest sporo słabszy od Karla. Z czarów mam na razie Ogary i Palącą zagładę. Może to kwestia celowania, ale spodziewałem się, że czary będą jakoś bardziej śmiercionośne... tymczasem mam trochę wrażenie jak bym łaskotał przeciwnika tymi zaklęciami... Jakieś porady ?
    Według mnie bali się, że wielu osobom magia nie przypadnie do gustu i wyszli z założenia, że najlepiej będzie jeśli nie będzie miała ona zasadniczego wpływu na rozgrywkę.
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  3. #83
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    I dobrze.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #84
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 13 podziękowań w 13 postach
    Trochę poszperałem po sieci i jeżeli dobrze rozumiem, to przed premierą znerfili magię. Dodatkowo jest bug, że magia nie skaluje się w zależności od unit size. Mam nadzieję, że naprawią. W moim odczuciu na obecną chwilę magia jest chyba jednak zbyt słaba... chociaż dużo może zależeć od typu zaklęcia itp

  5. #85
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Właściwie to magia metalu jest cienka, magia śmierci, ognia czy światła kosi praktycznie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #86
    Asuryan
    Gość
    Grając Imperium udało się mi przyłączyć do konfederacji Stirland. Zyskanym tym sposobem nowym dowódcą, Alberichem Haupt-Andersenem na 3 poziomie ruszyłem do Krainy zgromadzenia złupionej przez wampiry. Po drodze wypadły na mnie dwie armie - Manfreda von Carsteina (12 poziom) i Liszmistrza Kemmlera (1 poziom). Ledwo udało się mi wygrać to starcie, generał wskoczył na 9 poziom i zyskał przydomek Święty. Dałem mu punkty w oczyszczanie terenu ze spaczenia, mianowałem na arcylektora Sigmara i dołączyłem mu do armii kapłana. W efekcie zdobycia nim 2 regionów zachodniej Sylvanii w ciągu kilku tur spaczenie wampiryzmem spadło tam ze 100% do 87% - i co turę obniża się o około 10%

  7. #87
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tak sobie zerkając jeszcze raz na roster, już chyba wiem, co w DLC dostaniemy:
    Helborga i Schwarzhelma jako LL'ów z Zakonami Rycerskimi.
    Hussa i Volkmara z biczownikami, wojennym ołtarzem Sigmara, Celestial Hurricanum i Wolnymi Kompaniami. A i z Arcylektorami do Lordów.
    Markus Wulfhart ze strzelcami.

    Wracając jednak do samej gry tą frakcją. Jak dla mnie w miarę wymagająca frakcja, od razu musimy w pierwsze 5-8 tur zająć cały Reikland, by móc na spokojnie się rozrastać. Problemem może być Marienburg i pobliskie plemiona Zielonoskórych. Gram na vh i póki co mam Reikland i Pustkowia, ale podbijam już Middenland.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #88
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    ja z warhammerem stykam sie 1 raz tez myslalem ze bedzie bardzo latwo grac mi imperium a jest bardzo ciężko z góry atakują te plemiona chaosu z sojusznikami z boku walcze z wampirami a na dole orki tak się rozrosły że jest masakra . ale frakcja ciekawa i tak chociaż nie wiem może coś zle robie ale brakuje mi oddziałów latających , chyba że w cale nie ma takich tutaj w imperium

  9. #89
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Nie ma,możesz mieć tylko lordów/bohaterów na latających wierzchowcach
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #90
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Imperium początkowo wydaje się trudne, ale wystarczy eliminacja Rebelii, Czaszkołupaczy i Marienburga i potem to już banał.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •