Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 142

Wątek: Gra Imperium

  1. #21
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Proponuję odświeżyć stronę i przejrzeć jeszcze raz ostatni mój post. Podałem tam ciekawy sposób rodem z Mark of Chaos, który mógłby dać powiew świeżości do gry.
    Widziałem, co napisałeś w TW i tak mamy kuźnie i zbrojmistrzów, którzy ulepszają broń i pancerz. Nie wiem, czy dało radę by przełożyć Twój sposób do TW, moim zdaniem wystarczyłoby dać pikinierów, albo wywalić tych włóczników i po sprawie.

    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Chyba, że to się zmieniło po Burzy Chaosu - zerknij na przykład, jakim są Czołgi Parowe. Początkowo był to prototyp, potem jednak go "rozpowszechnili". Demigryfy to stworzenia pochodzące z Lasu Reikwaldzkiego, nie zaś z tworów Chaosu.
    Nie podoba mi się trochę ten pomysł z masową produkcją Czołgów Parowych, bo obawiam się, że powstanie coś na kształt kontrjednostki u złych, która będzie miała podobne zastosowanie. To skąd pochodzą, nie oznacza, że są powszechnie akceptowane. O ile dobrze pamiętam, nawet tak szlachetne stworzenia jak pegazy nie były lubiane, nie wspominając już o gryffonach (ukłon w stronę HP ). A tutaj konserwatywny zakon rycerski porzuca wierzchowce na rzecz tych stworzeń.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. #22
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Co do Demigryfów - podam prosty przykład, prosto ze zeskanowanego mojego AB Imperium z 8 edycji (tylko że jest po angielsku)
    Spoiler: 

    A co do czołgów - podoba czy nie podoba, GW ma to gdzieś. Wg mnie pomysł bardzo dobry i użyteczny. Innymi słowy - zamiast skupiać się na tak małostkowych sprawach, poczekajmy lepiej na gameplay Imperium na mapie kampanii i zobaczymy, jak to się sprawdzi wszystko.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #23
    sadam86
    Gość


  4. Użytkownicy którzy uznali post sadam86 za przydatny:


  5. #24
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zachęcił mnie trochę ten opis umiejek od Gelta.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #25
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  7. Użytkownicy którzy uznali post Memnon[pl] za przydatny:


  8. #26
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ok, mamy znów 6 budynków (tak jakby). No nie przecząc - ciekawie to wygląda. Mamy:
    Kluczowy budynek (rozwój miasta), port (przy Altdorfie się zgadza - w końcu to miasto, przez które przepływa spora dość rzeka Reik), budynek wojskowy - rekrutacja wojsk, budynek wojskowy - rekrutacja bohaterów, obrona (coś jak rozwój zamku w Heroes'ach), infrastruktura.
    Daję + za to. Tylko jak mam rozumieć 3 inne miasta na górze? Powstańcy przeciwko Imperatorowi? Heretycy? Podbite przez Chaos ziemie? I druga sprawa - korupcja - mamy tu Wampiry (?) i Chaos.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #27
    sadam86
    Gość
    Ja bym strzelał, że te 3 są oblegane.

  10. #28
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ok. Druga sprawa - mam rozumieć, że w zależności od poziomu miasta będziemy mogli budować takie budynki jak np. arsenał od artylerii czy budynek od Łowców Czarownic?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #29
    sadam86
    Gość
    Zapewne te linie z drzewka będą wymagać wyższego poziomu osady i trzeba będzie pod nie parcele zaklepać, ciekawe czy będą też wymagać technologii.

  12. #30
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    O, to mi to pasuje Ciekawe, czy opublikują budynki dla Orków, Krasnoludów, Wampirów i w końcu Chaosu.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •