Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829
Pokaż wyniki od 281 do 289 z 289

Wątek: PBF Upadek rodu Montmirail

  1. #281
    Pampa
    Gość
    Sir George Srogi

    Złapał się najbliższej liny.

  2. #282
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Adalbert

    Również się przedstawił. Ach nie mam głowy do tego wszystkiego, jakiś dziwny dzień dzisiaj...
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  3. #283
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Alejandro


    Nie wiem czy Pan zrozumie taką wymówkę, gdyby każdy rycerz dopuszczał się zaniechania bo dzień jakiś dziwny toż to zapanowała by Sodoma i Gomora spojrzał z wyrzutem na rycerza

  4. #284
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Adalbert

    Wzruszył ramionami. Nie miał chęci użerać się z Iberyjczykiem, a jakiś śmierć jakiegoś złodzieja-gołowąsa raczej dużo nie zmieni. Wybacz, waść, ale mam sprawy do załatwienia. Rzekł, po czym udał się odnieść płaszcz.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  5. #285
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Spytko:

    Trzaskawica opadła na cztery kopyta, ale grzmotnęła tylnymi kopytami z całej siły jakiegoś giermka, próbującego uspokoić innego konia. Ten zawył upadając na ziemię.

    Sir George:

    Zobaczyłeś, jak jeden z marynarzy oberwał silną falą i omal nie wypadł za burtę. Złapał się jej po zewnętrznej stronie, jak nikt mu nie pomoże, pewnie utonie...

    Robert:

    Zostaw mnie, dam sobie radę - powiedziała Agnes, woląc najwyraźniej byś całą uwagę skupił na Charlotte.

    Niech żyje Gwardia!

  6. #286
    Asuryan
    Gość
    Spytko po polsku:

    Rozstawił szerzej nogi by się nie przewrócić i objął wystraszoną klacz za szyję. Trzyma ją mocno, by się znów nie wyrwała, ale tak by nie sprawić jej bólu. Cśśś Trzaskawica, nie turbuj się. Cśśś, to zaraz minie. Samaś imię z nawałnicą związane nosisz, przeca ona swej córy nie skrzywdzi. Przemawia łagodnym tonem, by uspokoić zwierzę, jednocześnie głaszcząc ją drugą ręką po szyi. Nie przejmuje się leżącym giermkiem, dureń sam sobie winien. Kto widział by obcego konia zachodzić od tyłu.

  7. #287
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Robert

    Zapomnij,wiele można o Tobie powiedzieć ale na pewno nie jesteś silna,nawet marynarzami fale miotają po pokładzie a każdy z nich spędził na morzu więcej niż nasza trójka razem wzięta...
    - odparł stanowczo,wzmaniając uścisk aby nie przyszedł jej do głowy "genialny" pomysł udowodnienia mu że się myli
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 23-11-2016 o 23:25
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #288
    Pampa
    Gość
    sir George

    Spojrzał na marynarza, i trzymając sie liny stara się pójść w jego stronę.

  9. #289
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Alejandro

    Widząc oddalającego się rycerza stwierdził, że nie ma tu nic więcej do roboty, złodziej umknął więc i jego pewno nie odnajdzie, tak więc udał się poszukać jakiejś karczmy, niekoniecznie w okolicy w której stronę zmierzał Adalbert

Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19272829

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •