Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 132

Wątek: Gra Krasnoludami (w tym również Klan Angrund)

  1. #91
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    witam wszystkich mam pytanie do bardziej zaawansowanych graczy. juz kilka razy zabiłem grimgora a ten zieleniak wraca po kilku turach z pełną armia.
    zabijałem gada potem dopadałem tą armię z nowym lordem na poziomie 1 i ja w pył rozbijałem po 5 turach pojawia się na nowo. czy to jakiś bład gry czy dopiero jak całą jego frakcje zniszczę to on zniknie

  2. #92
    Chłop Awatar Hipno
    Dołączył
    Apr 2015
    Lokalizacja
    Leszno
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Jak się nie mylę to jest to Legendarny Lord i go jako tako zabić się nie da a jedynie zranić . Zwykłego Lorda można zabić. Więc dopóki dopóty nie zniszczyłsz całej jego frakcji tak on będzie powracał.

  3. Użytkownicy którzy uznali post Hipno za przydatny:


  4. #93
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Kolega wyżej ma rację. Dopóki nie zniszczysz frakcji, Grimgor będzie wracał.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. #94
    Asuryan
    Gość
    Na tej samej zasadzie możesz po kilku turach po "śmierci" własnych legendarnych lordów znów ich rekrutować.

  6. #95
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Generalnie krasiami miałem jeden problem. Kiedy mieliście pełnoskalową inwazję chaosu? Ja w 45 turze. Problemem jest to, że nie mam praktycznie nigdzie kaplic zabójców i muszę dac czczenie przodków ;/. Po za tym fajnie się gra.

  7. #96
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uthar Zobacz posta
    Generalnie krasiami miałem jeden problem. Kiedy mieliście pełnoskalową inwazję chaosu? Ja w 45 turze. Problemem jest to, że nie mam praktycznie nigdzie kaplic zabójców i muszę dac czczenie przodków ;/. Po za tym fajnie się gra.
    W 45 turze...gra naprawdę Cię nie lubi ;P Na jakim poziomie grasz ?

    BTW, jedynym problemem jest utrzymanie braku Uraz, ponieważ posiadanie już dwóch zaczyna być kłopotliwe, a poziom wrasta co turę ;/ Tak to gra Dwarfami jest bardzo fajna. Jeśli chodzi o bitwy to jedyną wadą jest brak mobilnych jednostek do flankowania wroga, takich jak kawaleria.

  8. #97
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Gram na poziomie normalnym, 6 pełnych armii. Co prawda trzon stanowią krasnale wojownicy z kusznikami i gromowładnymi. Tak gdzieś w okolicach tej tury podbiłem(lub skonfederowałem) wszystko co zielone i krasiowe(prawie wszystko) na południe od Karak Kadin. W okolicach 50 skasowałem desant tych chaosów na B. Generalnie dają radę tylko chaos chwilowo ma przewagę liczebną na północy (Kislev padł), ale 4 armie moje już nadchodzą , 5 się tworzy a dwie operują w walce podjazdowej. Z urazami nie mam wielkiego problemu, mam obecnie jedną na Archona Wszechwybrańca, jeden z podjazdów skończył się śmiercią Lorda, armia się uratowała. Ogólnie problemem stała się logistyka, przerzut z południa na Północ chwile zajmuje.

  9. #98
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    drodzy czytelnicy tego forum mam do was pytanie po jakimś czasie ponownie odpailiłem kampanie wybór biały krasnolud bo teraz za free
    wybrałem poziom BW i tu moje zdziwienie po 3 turach u moich granic 3 klany zielonych każdy po przynajmniej 7 jednostek i mnie cisną nie dając możliwości ruchu do przodu.
    jak przeskoczyłem na karak dorn i na dół to wpadają z góry zieloni pełnym slotem i pustoszą moje zaplecze. jak poszedłem tam porządek robić to po 6 turze barak var juz nie istnieje i z tamtej strony zieloni na stolice wala. czy to u mnie tak si zmieniło coś czy co
    (poprzednio po 90turach kontrolowałem juz prawie wszystkie regiony tylko klan belegara nie chciał współpracować ale to była kwestia czasu)

  10. #99
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W przypadku zielonych i krasnoludów początek kampanii jest bardzo losowy.
    Raz od razu walczą przeciw sobie, a innym razem nie robią nic. Poziom trudności raczej ma tu mało do powiedzenia, no może poza tym że na wyższym si robi się głupsze (ma bardziej dopiec graczowi, przez co wychodzi na tym gorzej).

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #100
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Właśnie to zauważyłem zaczolem od początku i idzie lepiej ale si się poprawił zdecydowanie od ostatniej aktualizacji ale to dobrze jedno pytanie jest gdzieś spis sztandarów ,run i sprzetu które są dostępne w warhammerze

Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •