Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Gra Królestwem Karola Wielkiego (DLC Era Karola Wielkiego)

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Gra Królestwem Karola Wielkiego (DLC Era Karola Wielkiego)

    Zapraszam do dyskusji.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Mógłby ktoś dać znać jak wygląda jednoczenie Królestwa Franków (tylko bez większych spoilerów)? Da się to jakoś osiągnąć inaczej niż przez podbój terenów brata?

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #3
    Sara Temer
    Gość
    Po niecałej godzinie gry kampania zapowiada się interesująco, mamy rozciągnięte państwo i mało wojska na początek (dodatkowo wszystkie siły są tylko z jednej strony państwa), podczas gdy od początku mamy wrogów i w Germanii i na południu, dodatkowo nie wiem ile będzie trwał sojusz z Karolmanem... Tak więc, wygląda na to, że będzie ciekawie, na razie postanowiłem skupić się na pobiciu wroga na południu, zaś od strony Germanii będę się bronił przed Westfalią i Angrią, zobaczymy co mi z tego wyjdzie Cieszę się, że kampania zapowiada się na trudną bo bałem się, że CA postanowi zrobić z państwa Karola molocha z potężnym zapleczem gospodarczym i militarnym, a tu o ile z gospodarką źle nie jest to armii nie mamy prawie wcale

    Jakby ktoś był zainteresowany, tutaj są moje pierwsze wrażenia, jeśli zdecyduje się dalej kontynuować tą kampanię, to następne filmy znajdziecie w odpowiednim temacie
    https://www.youtube.com/watch?v=u9VgQz_ZpXc

  4. #4
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Mógłby ktoś dać znać jak wygląda jednoczenie Królestwa Franków (tylko bez większych spoilerów)? Da się to jakoś osiągnąć inaczej niż przez podbój terenów brata?
    Event historyczny się pojawia, musisz wykonać misję i przejmujesz wszystkie tereny brata, znaczy masz różne opcje do wyboru albo przejęcie tronu albo wsparcie jego syna albo zachowanie neutralności, ogólnie miałem już 4 eventy, które miały spory wpływ na rozgrywkę. Królestwem Karola Wielkiego gra się świetnie, mega się wkręciłem, znacznie bardziej niż w podstawkę Attyli

  5. #5
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Chaak, tak jak napisał Piter, ale pamiętaj musisz wybrać opcję przejęcia tronu...

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2019
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzień dobry.
    Czy da się jakoś wyłączyć historyczne eventy?

  7. #7
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez shimazu Zobacz posta
    Dzień dobry.
    Czy da się jakoś wyłączyć historyczne eventy?
    Nie. Chyba, ze jest jakiś mod na to?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •