Strona 103 z 168 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 1674

Wątek: PBF Miasto ze złota

  1. #1021
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Nie spotkaliśmy posłańca kapitanie, gdy tylko zbudziła nas wrzawa to uzbroiliśmy się i wyjechaliśmy rozeznać w sytuacji, szukając reszty jazdy, przy okazji musząc odpierać dzikusów którzy wtargnęli do lazaretu! Odrzekł donośnie, by dowódca usłyszał go wśród hałasu.

    Niech żyje Gwardia!

  2. #1022
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Mateo

    Noooo...Prawdę gada.... Ja sam zanim wpadli z odsieczą moi kamraci utłukłem ich od groma i ciut ciut... Mówię Ci kapitanie... gdyby nie ja, to z lazaretu nie było by co zbierać... Teraz wybaczcie ale łeb mnie tak napierdala, że muszę się położyć....

    Mateo zsiadł z konia i tak jakoś z wielką miną nieszczęśnika i cierpiącego, co dodatkowo podkreślił tym, że się jedną ręką za nią trzymał, udał się do swego namiotu, co by legnąc i zasnąć...
    Koniem niech się ktoś zajmie,,, proszę, ja niestety nie mogę robić dwóch rzeczy jednocześnie...
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  3. #1023
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Wszyscy

    A kto Ci pozwolił się oddalić żołnierzu?! - ryknął kapitan widząc co wyczynia Mateo - Do szeregu ale już! Poczekamy aż się znajdzie posłaniec!

  4. #1024
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Mateo...

    Nie wrzeszcz człowie... Proszę na mnie nie krzyczeć bo mi czachę rozwala... Migrena coraz bardziej dawała mu się we znaki... Mówiłem, że z lazaretu mnie na bitwę...

    Dobra już dobra..
    . wracał powoli do szeregu... Kapitanie, proszę ino nie krzyczcie więcej...

    Techniczny

    Urok na kapitana co by był sympatyczniejszy i milszy... Przecie krzykiem za wiele nie zdiała, a powinien ich nawet pochwalić przed wszystkimi że w piątkę dali rade tylu dzikusów ubić ku chwale Hiszpanii, króla i Boga...

    Nie nerwujcie się proszę bo wróciliśmy cali i zdrowi a przecie dzikich żeśmy przybyli na te jałową i zapomniana ziemię przez boga ziemię wypleniać...
    Lepiej Byś Panie racje żywnościową za tą odwagę dał nam w nagrodę to przykładem dla innych będziemy,,,, Nie wspomnę już o rumie nawet...

    Urok + wszystko co Mati może, by kapitan skruszał...
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  5. #1025
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Rodrigo de Suarez:

    Taaa, już się tak nie chwal swoimi umiejętnościami wywijania mieczem na lewo i prawo, pajero - ​skomentował słysząc przechwałki Matea.

    Techniczny:

    Pajero = osoba z zamiłowaniem do masturbacji, albo po prostu można powiedzieć onanista

  6. #1026
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Mateo...

    spojrzał na Rodrigo... Nosz kuźwa ten się musi wpierdolić między rum a żarło zawsze... Może kapitan by dał nam dziś większą michę z popitka a tak baran zepsuje wszystko.... Nie widzi że kapitana urabiam? przecie widać że on w kawalerii zakochany...


    Nie mówił jednak nic więcej ino przeniusł wzrok na kapitana i nadal patrzył na niego wzrokiem pełnym bólu i zmęczenia.
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  7. #1027
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Alejandro

    No Inigo, ty nami dowodziłeś to ty nas z tego wyciągnij. A ten pajac sytuacji nie polepsza. Świetnie, ciekawe kiedy ruszy szturm na miasto dzikusów.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  8. #1028
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Mateo

    Ta i co jeszcze,może jakąś ładną dziewicę,hmmm?
    - zażartował patrząc na Ciebie z pobłażaniem a jego irytacja nieco zelżała....

    Wszyscy


    Nie minęło wiele czasu aż przytaszczono przed Wasze oblicza trupa z poderżniętym gardłem - Ehh,tego nie przewidziałem,złapcie tyle odpoczynku ile się da bo o świcie znów czeka nas walka....Teraz możecie się rozejść....

    Techniczny


    Test na urok udał się nieznacznie

  9. #1029
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Tak jest
    - mruknął w stronę kapitana i odjechał z powrotem do swego namiotu. Sukinkot ze zgniłą kuśką, wszędzie cyrk odstawi. Po cholerę żeśmy go ratowali, za jakie grzechy on przeżył.

    Niech żyje Gwardia!

  10. #1030
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Ricardo

    Nieborak... Rzekł z udawaną troską w głosie, spoglądając z pustym wyrazem twarzy na ciało posłańca. Dobrej i spokojnej przede wszystkim nocy życzę towarzyszom. Rzekł ponuro kiwnąwszy lekko głową. Udał się do swego namiotu. I teraz zasnąć i zaryzykować kolejny taki koszmar? Czy nie zmrużyć oka a przy tym być niewyspanym? Eh, spróbuję zasnąć, może nie będzie tak źle...
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

Strona 103 z 168 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •