Strona 158 z 168 PierwszyPierwszy ... 58108148156157158159160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 571 do 1 580 z 1674

Wątek: PBF Miasto ze złota

  1. #1571
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Zaniósł Catalinę o namiotu i usiadł wraz z nią, sadzając ją na swych kolanach. Nie przestawał wpatrywać się w jej piękne oczy, jedną dłoń położył na jej policzku oraz zaczął delikatnie głaskać... Przemiłe dziewczę... Dzięki ci, Boże, żeś mi ją zesłał, dzięki ci. Teraz wiem, że nawet w tym pogańskim świecie jest coś poza wojną, jest miejsce na uczucie, na dobroć...

    Niech żyje Gwardia!

  2. #1572
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Ricardo

    Przymknął oczy, gdy ślina Portugalczyka znalazła się na jego twarzy. Otarł się rękawem. Z trudem zachowując spokój spytał - A wy jesteście jakieś karciane wyrocznie, czy innym boskim darem zostaliście obdarzeni? Niby czemu zwycięstwo z Wami jest niezbitym dowodem na oszustwo?
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  3. #1573
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ricardo

    Bo pewnie sami oszukiwali a mimo to wygrałem ha! - spojrzeli po sobie jak gdyby trafił w sedno,jeden z nich dotąd milczący wystąpił przed szereg i powiedział nienawistnie -
    - Niebywałe!Oszustwo zarzuca nam ktoś kto niegodziwość wyssał z mlekiem matki!Pewnie sama.... - nie dokończył bowiem Enrique rozbił mu butelkę na głowie na co ten padł nieprzytomny na ziemię zalewając się krwią - Wybacz poniosło mnie hehe.... - zwrócił się do Ciebie,nie miałeś jednak zbyt wiele czasu na rozmyślanie bowiem zarobiłeś potężny cios w nos od którego aż Ci pociemniało przed oczyma....

    Inigo

    Catalina wstała z Twych kolan i zaczęła kombinować jak tu zdjąć Twoją zbroję....

  4. #1574
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Ricardo

    Złapał się za nos i zamrugał oczami zamroczony. Osz Ty suczy synu! Krzyknął gdy odzyskał świadomość i rzucił się na przeciwnika.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  5. #1575
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Zdjął najpierw hełm, a potem swą zbroję widząc, że Catalina chce to zrobić. Położył je obok i chwycił znów dziewczynę za dłoń, spoglądając w jej oczy.

    Niech żyje Gwardia!

  6. #1576
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Inigo

    Uśmiechnęła się radośnie i zaczęła zdejmować Twoją koszulę....

    Ricardo

    Mimo że byłeś dość zamroczony Twoja siła pozwoliła Ci obalić przeciwnika na ziemię,jednak ten wciąż jest przytomny.Nie wiesz natomiast jak sobie radzi Enrique ale słyszysz że i on dalej bije się ze swoim przeciwnikiem....

  7. #1577
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Catalina...
    Spojrzał zaskoczony na nią, łapiąc ją za obydwie dłonie i patrząc pytająco. Nieźle go zaskoczyła tym... Choć nie wie jeszcze dokładnie, jakie są jej intencje. Wszak to dopiero 15-letnia dziewczyna...

    Niech żyje Gwardia!

  8. #1578
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Rodrigo

    Prewencyjnie kopnął jeszcze leżącego i doskoczył do Enrique, żeby mu ewentualnie pomóc.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  9. #1579
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Inigo

    Widząc Twoją niepewność i zakłopotanie,zrobiła wielkie oczy i zaraz....zaczęła się dosłownie tarzać ze śmiechu....

    Ricardo

    Leżący jęknął,gdy się odwróciłeś ujrzałeś że ostatni z trzech Portugalczyków siedzi okrakiem na Enrique i coraz bardziej zbliża nóż do jego serca....

  10. #1580
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Ricardo

    Stara się skoczyć na nożownika, obalić go na ziemię i wytrącić mu nóż z ręki, dokładając do tego liczne ciosy.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

Strona 158 z 168 PierwszyPierwszy ... 58108148156157158159160 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •