Strona 3 z 168 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1674

Wątek: PBF Miasto ze złota

  1. #21
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Wszyscy

    Ksiądz zgromił Mateo wzrokiem jednak na słowa Ricardo jak gdyby się rozpogodził i powiedział - Święte słowa mój synu.....,pamiętajcie że poganie nie mają dusz a zabijanie ich nie jest grzechem w oczach Pana. Ci którzy nie zechcą się nawrócić doznają oczyszczenia ogniem i stalą....

    Techniczny
    Inigo wszedł na pokład akurat gdy Miguel zaczął mówić

  2. #22
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Alejandro

    My już o to zadbamy, a złoto martwym poganom niepotrzebne rzekł spokojnie głosem pewnym siebie.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  3. #23
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Nawracanie pozostawię w gestii tobie podobnych ojcze. Ja mam inny cel - rzekł krótko do księdza, zarzucając wodze na szyję klaczy.

    Niech żyje Gwardia!

  4. #24
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Wszyscy

    Ksiądz zmierzył Was tylko wzrokiem po czym oddalił się bezszelestnie najwyraźniej nie mając Wam już nic do powiedzenia co przyjęliście z wyraźną ulgą. W miarę upływu czasu dostrzegacie że na pokładzie pojawia się coraz więcej żołnierzy a marynarze zaczynają gorączkowo szykować się do cumowania,najwyraźniej nie tylko Wam zbrzydła ta podróż....Po chwili przybiliście do portu w którym dostrzegliście około 6 okrętów wojennych szykowanych do wypłynięcia a także setki rdzennej ludności zajmującej się załadunkiem na nie towarów i uzbrojenia,pilnowanej przez kilkudziesięciu żołnierzy wyraźnie znudzonych i poirytowanych tym zajęciem..... Z zadumy wyrwał Was głos kapitana - No dobra szczury lądowe,jesteśmy na miejscu,na drogę powrotną pamiętajcie żeby załatwić sobie wiadra hahaha! - większość marynarzy słysząc to parsknęła śmiechem patrząc na Was i innych obecnych na pokładzie żołnierzy z politowaniem

  5. #25
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Niepotrzebne nam wiadra, mamy wasze ryje - rzekł spokojnie wsiadając na Marię i pognał ją do galopu z pokładu na ląd.

    Niech żyje Gwardia!

  6. #26
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Rodrigo de Suárez

    Nie było wina, rumu ani nic to i mi się niedobrze zrobiło... Ze stresu to chyba. No nic, nie będę im szczekać, bo się w spokoju nie napiję hehe -
    pomyślał żartobliwie i poszedł przygotować swego konia do wyprawy. Gdy tylko może zbiera cały swój ekwipunek i wraz ze swym wierzchowcem złazi na już od dawna upragniony ląd.

  7. #27
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Alejandro

    Wrócę trzykroć bogatszy od was, ba dziesięciokroć haha! Wreszcie, koniec chybotania. Murcielago jako przeżył ten rejs, mam nadzieję, że dożyje następnego, a jak nie, to cóż, na następnego stać mnie będzie hahahhaha. Ale to nie będzie ten sam koń. Ech Udaje się po wszystkie swe rzeczy i wiernego rumaka. Schodzi na ląd
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  8. #28
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Ricardo

    Osiodławszy swego rumaka, Alfonsa, ujął go za wodze i sprowadził na stały ląd za pozostałymi towarzyszami.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  9. #29
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Inigo

    Wyleciałeś jak strzała z pokładu i chyba zrobiłeś to w samą porę bowiem poleciało za Tobą kilka obelg....,najwidoczniej nie spodobała im się perspektywa którą im przedstawiłeś....Dość szybko znalazłeś się na pomoście i zdałeś sobie sprawę że galop nie był najlepszym pomysłem,nieomal stratowałeś kilku Indian jednak znakomite umiejętności jeździeckie i jakość wierzchowca dały o sobie znać dlatego bez szwanku wyjechałeś na ląd choć zostawiłeś za sobą niemałe zamieszanie. Szybko zauważyłeś że kilku wściekłych żołnierzy idzie w Twoją stronę....

  10. #30
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Inigo de Gastor

    Oparł dłoń o biodro i podniósł brew, przyglądając się idącym do niego żołnierzom. To o tych indian co mało ich nie stratowałem taka złość w waszych oczach? Cóż...

    Niech żyje Gwardia!

Strona 3 z 168 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •