Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 130

Wątek: Gra Zielonoskórymi (w tym również Krwawe Ręce i Krzywe Księżyce)

  1. #101
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dziękuje za rady zaraz zacznę od nowa i zobacze jak kupie słuchawki to może był by ktoś chętny na wspólną rozgrywkę jeszcze dużo się muszę nauczyć i w bitwach lepiej zarządzać wojskami

  2. #102
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Gram sobie teraz zielonymi, a dokładniej Azhagiem, by zrobić nim wszystkie bitwy zadaniowe i zaliczyć osiągnięcie steam.

    W zasadzie kampania jest nudna. Ciekawie było do 70 tury, kiedy ostatecznie pokonałem Karak a Karak. Nawet legendarny biały karzeł im nie pomógł. Choć po części wynikało to z tego że Wurzag i głupie głąby (Karak 8 szczytów) stawiły im opór, jeśli tak nazwiemy to lanie.

    Nie wiedziałem że podczas sojuszu nie można takiej nacji skonfederować.


    Choć jest szansa że teraz zrobi się ciekawie bo:
    - Zabieram się za porządki w złych ziemiach - znaczy niszczę głupie głąby, dzikiego szamana skonfederowałem (stał się moim najlepszym LL bo ma wszystkie artefakty i najwyższy poziom 24).
    - Jest 12x tura i zaraz powinna się rozpocząć prawdziwa inwazja chaosu i tego plemienia na B...
    - Sąsiaduje z elfami i oni jakoś mnie nie lubią, a podobno są strasznie op na mapie kampanii.


    Niestety gra zielonymi/dziki orkami czy krasnoludami jest nudna przez ekskluzywność złych ziem. Przydałaby się trzecia siła (np. królowie grobowców/ skaveni).

    - - - - - - - - -

    No i zaczęło się zgodnie z przewidywaniami.
    - Plemię na B... rozbiło się na nurach moich miast, nawet jednej bitwy ręcznie nie musiałem staczać.
    - Wojuję z elfami, jeśli tak można nazwać ten stan. Od 30 tur mamy formalną wojnę, ale jak na razie mamy inne problemy (ja z chaosem, a elfy z wampirami).
    - Głupie głąby zepchnięte do prowincji dzikich orków, ale oblegają jakieś moje miasto.
    - Chaos. Z pierwszej partii 3 pełnych armii zostało 1,5. A nadciągają powoli główne siły.
    Automaty są strasznie przesadzone na korzyść chaosu, strata 100 ludzi* za pełną armie zielonych to głupota. Straciłem na razie 3 miasta, ale to tylko dlatego że było późno a mi nie chciało się ręcznie tego grać.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 27-01-2017 o 09:35

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #103
    Chłop Awatar Gobbla
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam do Was takie banalne pytanie. Czym się różni łupienie (pustoszyciel) od plądrowania (grabieżca) i grabienia (szabrownik)? Plądrowanie to jak rozbijam na mapie obóz wypadowy lub chodzę w trybie plądrowania, tak? Po pokonaniu obrony jakiegoś miasta łupię je więc wybieram pustoszyciela? A grabienie (umiejętność szabrownik)? Swoją drogą w polskiej wersji dziwnie to nazwali bo umiejętność grabieżca powinna odpowiadać za grabież, a nie plądrowanie . Pytam bo nie wiem w co zawsze inwestować bohaterem.
    Ostatnio edytowane przez Gobbla ; 20-03-2017 o 11:11

  4. #104
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Zależy jaką frakcję grasz - wtedy masz różne możliwości co zrobić z podbitym miastem po zwycięskiej bitwie. A po co Ci wiedzieć takie rzeczy? Zawsze jak najedziesz na jakąś opcje to Ci się podświetla co ona robi.

    btw. Wydawało mi się, że Porywacze Czaszek są hordą, a tymczasem ja zniszczyłem Galbaraz, a oni w następnej turze je skolonizowali O co tu chodzi?

    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. #105
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    To horda, która może się osiedlać. Jak chodzi o Orków przynajmniej.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #106
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Bo są hordą, ale mogą się osiedlić. U mnie w poprzedniej kampanii chaosem zasiedlili Karak Kadrin.

    Jest to rozwiązanie dzięki któremu zielone hordy wytrzymują dużo dłużej niż te zwierzaków.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #107
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    ​Zaktualizowano o brakujące jednostki (poza Legendarnymi Lordami).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #108
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Jak działają magiczne tatuaże na dzikie orki?

  9. #109
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Było to już powiedziane w tym temacie. Zerknij na mój post na stronie 10 i zobacz obrazek opisujący "szał"
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  10. #110
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Szał to to samo co magiczne tatuaże?

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •