Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Problem z DaC

  1. #31
    Chłop Awatar stachomacho
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    @kamu852
    Dzisiaj instalowałem i mam to samo. Problemem najwyraźniej jest spolszczenie. Próbowałem je wgrywać na dwa sposoby, raz usuwając pliki .bin i raz tego nie robić, ale za jednym i drugim razem było to samo. Niestety nie wiem gdzie tkwi szkopuł więc dopóki ktoś mądrzejszy tego nie naprawi, to trzeba grać z wersją angielską. Jeżeli zachowałeś folder text przed spolszczaniem, to wystarczy że z powrotem podmienisz pliki i można śmigać.

  2. #32
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Spoleszczenie z tego co pamiętam to jest na 1.0 to pewnie dlatego ^^

  3. #33
    Chłop Awatar SzymonDeath
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 23 podziękowań w 10 postach
    Cześć, wywala mi grę w trakcie tury gry krasnoludy z gór błękitnych wykonują ruch, gram królestwem imladris i tocze wojnę z krasnoludami z gór błękitnych jest to 200 tura. Zależy mi żeby dalej kontynuować grę.
    Oto owy błąd: medieval 2 total war encounitered an unspecified error and will now exit.
    Wiem, że jest on dość popularny i wystarczy wsunąć plik map.rwm ale u mnie to nie pomaga
    Gram ze spolszczenie i też próbowałem na oryginalnym języku.

  4. #34
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Zakończ turę na odkrytej mapie. Ewentualnie uśmierć generała powodującego błąd lub usuń frakcję kodem

  5. #35
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam.
    Piszę tutaj, gdyż mam problem z submodem DaC, jak sama nazwa tego tematu wskazuje. Podczas gdy chcę stworzyć nową kampanię, bądź chociaż zawalczyć we własną bitwę gra wywala do pulpitu. Pobrałem i zainstalowałem wszystkie części Moda i samego submoda poprawnie ze wszystkimi patchami bez spolszczeń (Third age bez DaC'a działa normalnie, chociaż podczas tworzenia własnej bitwy, także wywala, być może w tym problem?) Nie instalowałem MOS'a, ani innych submodów prócz DaC. Wie ktoś jak to naprawić? ;-;
    Powód wywalenia: medieval 2 total war encounitered an unspecified error and will now exit.
    Próbowałem ponownego instalowania submoda jak i samego moda, lecz to nie pomogło w żadnym stopniu, usuwałem także plik map.rmv czy jak to tam.

  6. #36
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hej. Mój problem z DAC polega na tym, że gdy zaczynam grę hot seat, to gracz pierwszy może robić wszystko normalnie, natomiast gracz drugi ma zamiast normalnego kursora obracający się w nieskończoność pierścień i nic nie może robić, nawet odpuścić tury czy zapisać gry. Gdzie by nie najechał myszką, to wszędzie jest ten obracający się pierścień. Czy istnieje jakieś rozwiązania tego problemu? Bardzo proszę o odpowiedź.

  7. #37
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach

  8. Użytkownicy którzy uznali post KrystianBorys za przydatny:


  9. #38
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2013
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    trochę odkopuje temat. Ale w 68 turze gdy leśnymi elfami jeden z miast dol gulduru i próbuje zagrać bitwę w czasie rzeczywistym, to przy ekranie ładowania bitwy, po sekundzie od jego pojawienia się, wywala mnie z gry i komunikatem "medieval II napotkał błąd" i pozdro. Ktoś takie coś miał?
    Dodam, że gdy odpalam bitwę automatyczną, to nie ma tego problemu, tylko że w bitwie automatycznej komp mi 90% bitew przesrywa które są do wygrania :/

    W następnych bitwach dzieje się to samo :/ Już nawet bez oblężeń

    okazuje się, że bez różnicy z kim walcze, zawsze mnie wywala z gry

  10. #39
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Be6he6mo6th Zobacz posta
    trochę odkopuje temat. Ale w 68 turze gdy leśnymi elfami jeden z miast dol gulduru i próbuje zagrać bitwę w czasie rzeczywistym, to przy ekranie ładowania bitwy, po sekundzie od jego pojawienia się, wywala mnie z gry i komunikatem "medieval II napotkał błąd" i pozdro. Ktoś takie coś miał?
    Dodam, że gdy odpalam bitwę automatyczną, to nie ma tego problemu, tylko że w bitwie automatycznej komp mi 90% bitew przesrywa które są do wygrania :/

    W następnych bitwach dzieje się to samo :/ Już nawet bez oblężeń

    okazuje się, że bez różnicy z kim walcze, zawsze mnie wywala z gry
    Tutaj raczej nie znajdziesz pomocy, bo DaC to mod, co ma tyle błędów ile nowych nacji i submodów^^. Sugeruję ich discord, bo kiedyś jak tam zaglądałem, to błędów jest trochę^^...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  11. #40
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2013
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Siema, Ja to tylko tutaj chciałbym się wypowiedzieć, że na mój problem pomogło:
    Usunięcie do zera moda
    Zainstalowanie go z innego źródła, niż podane jest tutaj na stronie totalwar.org.pl
    NIE INSTALOWANIE SPOLSZCZENIA
    NIE INSTALOWANIE SKRYPTU USUNIĘCIA GARNIZONÓW
    Mam wrażenie, że najbardziej wpłyneło to, że przywróciłem moda BEZ skryptu usunięcie garnizonów.
    Czasem mi się wyłączy, ale to bardzo, bardzo rzadko, może raz na kilkadziesiąt tur, to żaden problem jak regularnie sejwujesz.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •