Strona 275 z 368 PierwszyPierwszy ... 175225265273274275276277285325 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 741 do 2 750 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2741
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ja bym to nazwał czystym lenistwem. Bo wg mnie ciekawiej by było, gdyby na głównej kampanii bito się najpierw z DE i Tomb Kingsami, a potem dopiero szło się na północ, niż sztucznie przybliżając mapy. Czekam zatem na możliwości modowania mapy pod tym kątem. Bo na bitwy morskie z tego, co wiem, to nie ma co liczyć nawet w trójce. Bo twórcy Man'O'War Corsair mają pełne prawo do używania tejże licencji (GW odsprzedało je w całości) i nie będzie przez to morskich bitew, a ponadto grę tą cały czas dorabiają - ot choćby niedawno wydana kampania dla Slaanesha. Ponadto studio od MOW'a nie ma zamiaru sprzedać licencji CA i SEGA - w sumie bardzo dobrze, Bóg wie, co by CA odwaliło z tego...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2742
    Wojski Awatar Xantor
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    czy ja wiem czy tak daleko było by bo do tej afryki dosyć blisko i tak wiec to bardziej było by że nie biją sie z bretonią ale z toombami już tak a w etw płyneło się dosyć długo i nikomu ot nie przeszkadzało ^^, poza tym ja tam czekan na wprowadzenie normalnych oblężeń i obron wiosek ^^

  3. #2743
    Asuryan
    Gość
    Wychodzi na to że CA/Sega nie wie, że ocean z założenia powinien być większy od morza, szczególnie gdy jeszcze jego nazwa brzmi Wielki Ocean...

  4. #2744
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Moze to z punktu widzenia ograniczenia silnika gry. Maja to juz policzone tez pod trzecia czesc. I nie chca co patch przerabiac mapy. Kosztem wiekszego oceanu mielibysmy mniejszy lad. Na oceanie jest nudno, plynie kilka tur. A tak powiedzmy pewnie 3 tury i bedziemy w Bretoni. Grywalnosc na tym zyska.

  5. #2745
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomason Zobacz posta
    Moze to z punktu widzenia ograniczenia silnika gry. Maja to juz policzone tez pod trzecia czesc. I nie chca co patch przerabiac mapy. Kosztem wiekszego oceanu mielibysmy mniejszy lad. Na oceanie jest nudno, plynie kilka tur. A tak powiedzmy pewnie 3 tury i bedziemy w Bretoni. Grywalnosc na tym zyska.
    Może i powtórzę to, co na FB napisałem, ale uważam, że grywalność musi iść w parze z lore, a nie, że jedno ma być ważniejsze od drugiego. Potem dostajemy takie... dziadostwo, inaczej tego nazwać nie jestem w stanie - w tym wypadku CA MUSI dać w narzędziach modderskich możliwość modowania mapy, by poprawić to, co wyprodukowali.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #2746
    Wojski Awatar Xantor
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    To się nawet z lore wewnątrzgrowym nie zgadza bo grając leśnymi wysokie są wspominane jako odlegli kuzyni a wg tej mapy są dosyć blisko ^^, właśnie a ror kiedy zamierzają dodać?

  7. Użytkownicy którzy uznali post Xantor za przydatny:


  8. #2747
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Może i powtórzę to, co na FB napisałem, ale uważam, że grywalność musi iść w parze z lore, a nie, że jedno ma być ważniejsze od drugiego. Potem dostajemy takie... dziadostwo, inaczej tego nazwać nie jestem w stanie - w tym wypadku CA MUSI dać w narzędziach modderskich możliwość modowania mapy, by poprawić to, co wyprodukowali.
    Creative Assembly NIE JEST GŁUPIE - oddanie narzędzi modderskich do edycji mapy byłoby dla nich finansową próbą samobójczą. Wiesz, co by się działo gdyby takie mody jak Age of Vikings miały możliwość edycji mapy? Skończyłoby się odcinanie kuponów z przerwami na robienie kolejnych gier.

    Co zaś do morza:

    Ja bym był jednak za opcją pośrednią, zwiększyć odległość Ulthuanu od Starego Świata, ale za to zwiększyć również ilość punktów ruchu dla floty. Co prawda nie mam jeszcze II, choć kupię III na premierę (zahaczy o bardziej interesujące mnie strony tego uniwersum) i ciężko przyznać mi prawo do osądu w tej kwestii, jednak rozumiem niechęć graczy do tracenia 15 tur na dosłanie dodatkowej armii do Lustrii. Morze to marnotrawstwo mapy, przynajmniej do czasu, aż zablokowane będą bitwy morskie (ich odblokowanie raczej nie nastąpi)

  9. #2748
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    Ciekawi mnie jak będzie wyglądać mapa połączona w III ze wszystkimi lądami pościskanymi do granic możliwości

  10. #2749
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krwawy_Baron Zobacz posta
    Creative Assembly NIE JEST GŁUPIE - oddanie narzędzi modderskich do edycji mapy byłoby dla nich finansową próbą samobójczą. Wiesz, co by się działo gdyby takie mody jak Age of Vikings miały możliwość edycji mapy? Skończyłoby się odcinanie kuponów z przerwami na robienie kolejnych gier.

    Co zaś do morza:

    Ja bym był jednak za opcją pośrednią, zwiększyć odległość Ulthuanu od Starego Świata, ale za to zwiększyć również ilość punktów ruchu dla floty. Co prawda nie mam jeszcze II, choć kupię III na premierę (zahaczy o bardziej interesujące mnie strony tego uniwersum) i ciężko przyznać mi prawo do osądu w tej kwestii, jednak rozumiem niechęć graczy do tracenia 15 tur na dosłanie dodatkowej armii do Lustrii. Morze to marnotrawstwo mapy, przynajmniej do czasu, aż zablokowane będą bitwy morskie (ich odblokowanie raczej nie nastąpi)
    W wypadku Warhów to dla mnie nie ma znaczenia. Już wyjaśniam, czemu - jestem przekonania, że jeśli ktoś dostaje licencję na dane uniwersum, to powinien siąść do niego odpowiednio i zrobić w 100% odwzorowanie tegoż uniwersum jako grę, czyli odpowiednie odwzorowanie kontynentów, miast, wojska (!), mórz (ogółem mapy) - a nie ściskanie tego, jakby to była jakaś cytryna. To, że byłby potem krach mało mnie interesuje, jeśli ktoś robi i tak grę na odwal się. Inna sprawa co do morza - nie jest to marnotrawstwo - skoro mieli mapę z WFB przed sobą, to po cholerę (sorry za to słowo) zmieniają mapę, bo "grywalność jest ważniejsza"? Mnie się to w ogóle nie podoba.
    I nie - nie uważam, że grywalność ma być ważniejsza od lore - ma być równie ważna, w sensie zrobiona dobrze wraz z dobrym odwzorowaniem WSZYSTKIEGO, co dane uniwersum zawiera tj. każdą najmniejszą jednostkę, bohatera, lorda, Legendarnego Lorda w sumie też, mapy, etc.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  12. #2750
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ja to może fanem uniwersum nie jestem ale zgadzam się jak mają licencję to trzeba zrobić jak jest na mapie i tyle. Ja porównując mapę z uniwersum i patrząc na to co dali teraz to mam niedosyt zbyt małych ziem południowych w porównaniu do tej wyspy elfowej. I ten niedosyt już zostanie . A jak słyszę że w połączonej mapie mają zrobić na przykład że coś wytną nie umieszczą pełnych kontynentów to aż słabo po co w ogóle brać się robienie coś w uniwersum to tak jakby w śródziemiu mordor był dzień drogi o rivendel

Strona 275 z 368 PierwszyPierwszy ... 175225265273274275276277285325 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •