Strona 249 z 368 PierwszyPierwszy ... 149199239247248249250251259299349 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 481 do 2 490 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2481
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Aaa,faktycznie,ale to nie na starcie kampanii a przed jej rozpoczęciem,nic dziwnego że tego nie zauważyłem bo nigdy nie czytam tła . Jest to na pewno jakieś potwierdzenie ale moim zdaniem to żadne zaskoczenie bo była pewność że TK prędzej czy później pojawią się w grze. Myślę, że to będzie pierwsze DLC do Warhammera 2.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  3. #2482
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    TK i Arabia.

    Bo nie czarujmy się w przypadku połączonej mapy te rasy to mus.

    W podstawce mamy górę, a w Młocie2 mamy dół. A tamte rasy to sierodek będący naturalnym mostem, między tymi dwoma grami.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #2483
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tutaj macie jeszcze jedną wzmiankę o TK, tym razem z kampanii jako wydarzenie.

    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  6. #2484
    Asuryan
    Gość
    Opis opisem, a mojemu Wulfrikowi wklepał o 3 poziomy mniejszy przywódca Vargów. I nie pomogła nawet wzmocniona pijawka szamana, rydwan wrażego dowódcy zrobił swoje

  7. #2485
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    To był pewnie Surtha Ek,z nim jest jeszcze taki problem że bodajże ma mamuta w swojej armii,ale jest na to jedna świetna odpowiedź - łowcy z oszczepami,którzy zabiją każdą,dosłownie każdą dużą jednostkę i to bardzo szybko,do tego są tani w rekrutacji i utrzymaniu.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #2486
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Chyba coś jest nie tak i to mocno, gram Norską, jest 109 tura, jedyne co spaliłem to połowe Kislevu, resztę grabiłem i wymuszałem traktaty pokojowe, no a teraz chcę coś popalić, żeby nabić łaskę bogów a tu praktycznie cała północna część Imperium Spalona. Nie mam pojęcia nawet kto to zrobił, chaosu tam nie ma, wampiry sobie walczą z Kislevem a totem zwierzoludzi jest jedynie przy jednym regionie.

  9. #2487
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    To był pewnie Surtha Ek,z nim jest jeszcze taki problem że bodajże ma mamuta w swojej armii
    Dokładnie on, ale bez mamuta - miał dopiero 4 poziom. Miał, bo drugi raz tą bitwę wygrałem i już mi została wojna tylko z pozostałymi 2 frakcjami Norski (w tym z tym wyjątkowo sprytnym jak na swą rasę trollem). Teraz Wulfrik ma już wierzchowca i mogę bać się jedynie włóczni Gdyby tylko nie chroniczny brak kasy, to już reszta kampanii była by zbyt łatwa Bardzo fajne DLC, chyba najlepsze z dotychczasowych, zaczynam w końcu czuć klimat (w międzyczasie w wypadzie na południowy-wschód spaliłem parę osad w Kislevie). Wybrałem Ogara, bo jednak działo kusi najbardziej

  10. #2488
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Działo jest nie jedno a cztery a sam oddział nie kosztuje nas w ogóle utrzymania,straszną rzeź robią nawet w elitarnych oddziałach .

    Maniek,bardzo dziwna sprawa,co prawda gram z modem na częstszą kolonizację miast ale nawet jak grałem przed jego instalacją to dopiero chaos niszczył cały świat.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  11. #2489
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Teraz jest już lepiej, bo imperialne księstwa zaczęły powoli osiedlać te popalone miasta, a ja sam objąłem protektoratem Kislev, a raczej ostatnie ich miasto Władowałem w nich krocie, żeby poprawić relacje i mam z nimi teraz sojusz wojskowy ^^ Wybaczcie za ten mały offtop.

    A tak bardziej na temat, nie uważacie, że danie Norsce ptaszora Tzeentchowego jako lorda, kiedy Chaos ma go tylko w bitwach to cios poniżej pasa?

  12. #2490
    Asuryan
    Gość
    Tak samo jak plagi Nurgla, czy dział Khorne'a, czy też tej najlepszej łaski Slaanesha W końcu Archaon dostaje za swoje, tzn za to że uważa Chaos jako jedność, zamiast oddawać cześć którejś z 4 potęg. A grając Wojownikami Chaosu de facto gramy Niepodzielnym Chaosem - więc jak najbardziej prawidłowo.

Strona 249 z 368 PierwszyPierwszy ... 149199239247248249250251259299349 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •