Strona 280 z 368 PierwszyPierwszy ... 180230270278279280281282290330 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 791 do 2 800 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2791
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Jeśli chodzi o Neferatę, to powinna Ona startować w Srebrnej Włóczni (północna część Gór Krańca Świata), a nie w mieście Lahmia z którego zwiała ładnych kilkanaście wieków temu.
    Srebrną Włócznię zawsze mogą dodać, jeśli znajduje się ona jeszcze w obrębie mapy z WH 1.

  2. #2792
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No i tu jest problem, Krzyhar. Zerknij tutaj:

    Mapa znaleziona na forum CA, ale widać na niej, że to teren bardziej na wschód od Karak Ungor, nie wpada on w ramy Mortal Empires, więc zapewne przyjdzie nam czekać do trójki na wielką wojnę Khalidy z Neferatą :/

    EDIT: Asuryan, akurat Srebrna Włócznia, a raczej Góra Srebrnej Włóczni, znajduje się na wschód od Karaz-A-Karak i jest zajęta przez Zielonoskórych. Z kolei ta góra, o którą Ci chodzi, to Srebrna Iglica.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #2793
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    Nie byłem pewny czy Srebrna Iglica jest w obrębie mapy. W takim razie albo będzie w na ostatecznej mapie, lub CA doda ją do Lahmi, co byłoby nielorowe ale na pewno dawało by ciekawy start wampirom.

  4. #2794
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    EDIT: Asuryan, akurat Srebrna Włócznia, a raczej Góra Srebrnej Włóczni, znajduje się na wschód od Karaz-A-Karak i jest zajęta przez Zielonoskórych. Z kolei ta góra, o którą Ci chodzi, to Srebrna Iglica.
    Fakt, dzięki za sprostowanie.

    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Liczyłem, że Mortal Empires będą dokładniej odwzorowywać to co jest w oficjalnym lore, dając nam cały świat, jak wymyśliło go GW.
    Tez na to liczyłem, niestety już widząc połączoną mapę przekonałem się że się przeliczyłem.

  5. #2795
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Czyli jak widać nawet na połączonej mapie nie chciało się CA rozdzielić Lordów ? Czy to takie skomplikowane by Ungrima przesunąć do jego miasta ?

    Może CA wyda DLC, nowe pozycje startowe dla twoich ulubionych LL Lordów, tylko 5$.

  6. #2796
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Na ich forum, użytkownicy napisali mi że z dopiero z czasem będą ich rozdzielać i przenosić. I w ogóle to czemu się nie zachwycam itd...

    W praktyce moje plany by zacząć Karak Kadrin poszły się paść, podobnie jak kemmlerem. Tak że zostanie mi tylko Bretońska czarodziejka.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #2797
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Na ich forum, użytkownicy napisali mi że z dopiero z czasem będą ich rozdzielać i przenosić. I w ogóle to czemu się nie zachwycam itd...

    W praktyce moje plany by zacząć Karak Kadrin poszły się paść, podobnie jak kemmlerem. Tak że zostanie mi tylko Bretońska czarodziejka.
    Ja już dawno przestałem wchodzić na ich forum, ponieważ jest tam grupa wzajemnej adoracji zachwycająca się wszystkim co CA wypuści. Mam takie wrażenie, że jakby CA zaczęło na nich pluć to by mówili, że deszcz pada...strata czasu

    Co do mapy to jedynie mi się podoba prawa strona, a lewa z Ulthuanem na siłę upchnięta...ogólnie CA zrobiło dużo fajnych rzeczy ale nie wierzę żeby było problemem przeniesienie Ungrima do Karak Kadrin lub dodanie Borisa i Red Diuka do puli Lordów...

  8. Użytkownicy którzy uznali post SaperHeart za przydatny:


  9. #2798
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    Ja już dawno przestałem wchodzić na ich forum, ponieważ jest tam grupa wzajemnej adoracji zachwycająca się wszystkim co CA wypuści. Mam takie wrażenie, że jakby CA zaczęło na nich pluć to by mówili, że deszcz pada...strata czasu

    Co do mapy to jedynie mi się podoba prawa strona, a lewa z Ulthuanem na siłę upchnięta...ogólnie CA zrobiło dużo fajnych rzeczy ale nie wierzę żeby było problemem przeniesienie Ungrima do Karak Kadrin lub dodanie Borisa i Red Diuka do puli Lordów...
    Zgadzam się z dwoma waszymi wypowiedziami.

    Jeszcze rozumiem że nie dodali Diuka czy Borysa, bo rasy z dwójki mają jak by pierwszeństwo, lub też TK. Ale naprawdę, czy oni chcą by użytkownicy zapłacili za to ? Po co ta zwłoka? Są LL którzy wymagają nowych pod frakcji, ale Ungrim nie jest jednym z nich. Nie oczekuje że przeniosą LL z Imperium, bo też za bardzo nie mogą, ale mogli chociaż Wampiry rozproszyć po mapie.

    P.S Najgorsze jest to że nawet najwięksi youtuberzy związanie z TWW nie są za społecznością a ciągle bronią decyzje deweloperów tej gry, idiotycznie ich tłumacząc. Gdyby otwarcie skrytykowali podejście do połączenia mapy, może CA by się obudziło...?

    Cóż hype na 3 może się nieco ostudzić. Jeśli silnik CA jest tak marny, że zmusił ich do tak drastycznych cięć na Jaszczurkach i terenach TK, to co będzie z trójką i całym Chaosem i Ogrami ? Tam też są ogromne tereny do dodania. Jeśli nie poprawią silnika i optymalizacji, to marzenia wielu fanów TWW mogą szybko legnąć w gruzach. Oby to była wina lenistwa twórców tej gry, a nie ograniczenia silnika gry, bo to drugie jest znacznie gorsze.

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało ares354 za ten post:


  11. #2799
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    ares, co do "YouTuberów" (nie cierpię tego słowa), to bronią, bo dostają produkty od developerów przed premierą i grają. Gdyby ich skrytykowali to puff - wszelkie rzeczy by mogli dostać w premierę/po, jak zakupią.
    Inna kwestia taka, że to nawet nie braki w LL i ich przenosiny są problemem - równie wielkim problemem jest to, że te rasy z jedynki nadal kuleją, podobnie jak rasy z dwójki, pod względem rosterów z TT. A jeszcze gorsze jest to, że na forum CA nie napiszesz o tym, bo wyskoczy Ci banda ich fanbojów i zaczną bronić CA, że "to tylko przekolorowanka, nie jest to potrzebne. Te rasy są już dopracowane", czy coś w ten deseń...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. #2800
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    ares, co do "YouTuberów" (nie cierpię tego słowa), to bronią, bo dostają produkty od developerów przed premierą i grają. Gdyby ich skrytykowali to puff - wszelkie rzeczy by mogli dostać w premierę/po, jak zakupią.
    Inna kwestia taka, że to nawet nie braki w LL i ich przenosiny są problemem - równie wielkim problemem jest to, że te rasy z jedynki nadal kuleją, podobnie jak rasy z dwójki, pod względem rosterów z TT. A jeszcze gorsze jest to, że na forum CA nie napiszesz o tym, bo wyskoczy Ci banda ich fanbojów i zaczną bronić CA, że "to tylko przekolorowanka, nie jest to potrzebne. Te rasy są już dopracowane", czy coś w ten deseń...
    Nawet tam nie piszę, ale masz rację. Fakt jest taki że na dziś, stare frakcje nawet nie mają ulepszonych drzewek z dodatku Norski, więc kuleją mocno. Brak nowych mechanik, są po prostu mniej interesujące do grania niż te z dwójki. Osobiście byłem myśli, że CA całkowicie przerobi kulejące nacje z jedynki wprowadzając połączona mapę, nowe mechaniki, coś co je odświeży. Zapowiadało się to na gigantyczne zmiany, a jak na razie to wygląda blado. Mapa mniejsza niż oczekiwano, wszystko robione na "patcha" przed Norską.

    Podobno są zmiany w kosztach jednostek i kilku umiejętnościach, ale rasy z jedynki dalej są jak z jedynki, że tak powiem. Coś czuje w kościach że nim Mortal Empires zostaje dopracowany, to trochę na to poczekamy.

    A swoją drogą, skoro silnik CA nie daje rady z "renderingiem" całej mapy jedynki i dwójki, to czemu CA nie zrobiło podobnie jak w Empire Total War ? Przecież cała Mapa nie musi być renderowana całkowicie w tym samym czasie, mogli ją podzielić, i do danej części przechodziło by się jak w Empire. Jeśli mam wybierać, patroszenie mapy albo bardziej upierdliwy system, jestem za tym drugim. Bo obawiam się że z nadejściem trójki mapa zostanie poszatkowana jeszcze bardziej, co źle wróży, idei wielkiej kampanii.

Strona 280 z 368 PierwszyPierwszy ... 180230270278279280281282290330 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •